1 Mayıs 2014 Perşembe

Arex Geciktirici Sprey For Men 15 ml Toptan

Arex Geciktirici Sprey For Men 15 ml Toptan  20 TL irtibat:Kozmetikmedikal@gmail.com Tel:0535 2109837   İlişki süresinin kısa olması, erkeklerin % 70′inde görülen belirgin rahatsızlıklardan biridir.  Bu rahatsızlık, zamanla erkeğin kendine olan güveninin sarsılmasına sebep olur. Erkeğin öz güveninin azalması, beraberinde sertleşme sorununu getirir ki, bununla beraber çiftler arasında huzursuzluk başlar. “Arex Geciktirici Sprey” tam da burada devreye girmekte ve erkeklerin bu sıkıntısını gidermektedir.Arex geciktirici sprey ile birlikte çiftler artık uzun süreli birliktelikler yaşayabilir ve istedikleri mutlu bir özel hayata kavuşabilirler.
Arex Geciktirici Sprey For Men 15 ml Toptan
17.00 TL
irtibat:
kozmetikmedikal@gmail.com
Tel:0535 2109837

 İlişki süresinin kısa olması, erkeklerin % 70′inde görülen belirgin rahatsızlıklardan biridir.  Bu rahatsızlık, zamanla erkeğin kendine olan güveninin sarsılmasına sebep olur. Erkeğin öz güveninin azalması, beraberinde sertleşme sorununu getirir ki, bununla beraber çiftler arasında huzursuzluk başlar. “Arex Geciktirici Sprey” tam da burada devreye girmekte ve erkeklerin bu sıkıntısını gidermektedir.Arex geciktirici sprey ile birlikte çiftler artık uzun süreli birliktelikler yaşayabilir ve istedikleri mutlu bir özel hayata kavuşabilirler.
ETKİLERİ:
  İlişki süresini ortalama 1 saat uzatır.
 E vitamini ile teni besler.
  Boşalma süresini 4-5 katına kadar çıkarır.
  Uzuvdaki aşırı hassasiyeti engeller.
  Partnerin motivasyonunu arttırır.
  İlişkideki hazzın maximum seviyede yaşanmasını sağlar.
 Erken Boşalma korkusunu ortadan kaldırır.
  Erkeğin öz güvenini geri kazandırır.
Kullanım Miktarı:

  Modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve tüm hijyenik koşullarla üretimi yapılmakta olan Arex 15  ml’lik kutularda satışı yapılmaktadır.
15 ml. geciktirici spreyin ortalama ömrü 30-40 kullanımlıktır. Spreyin, uzvun uç, gövde ve dip kısmına toplam 4-5 kez sıkılması yeterlidir.
 Kullanım Şekli:
  Arex Geciktiricisprey, ilişkiye girmeden yaklaşık 25 dakika önce ihtiyaç duyulan bölgeye püskürtülerek uygulanır.  Kişi ilk etapta 4-5 fıs sıkarak etkisini görür ve sonrasında alınan tepkiye göre daha çok veya az sıkılarak kendisine göre ayarlayabilir. İstenilirse, ilişki süresi kullanım miktarı çoğaltarak 60 – 90 dakikaya kadar uzatılabilir.
 İçeriği:
Clove Oil ( Karanfil Yağı ), Aqua, Ethyl, Alcohol, Nipajin M Sodium, Fragrance (Lilac Oil),

Paketleme ve Gizlilik :   Yapmış olduğunuz alışverişe ait gizlilik kuralları bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı mağazamızdan almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dâhil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler. Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

Benzer Yazılar

Arex Geciktirici Sprey For Men 15 ml Toptan
4/ 5
Oleh