14 Nisan 2014 Pazartesi

Faturasız Avea Sosyal Mini Paketi,Servis Üyelik ,

Faturasız Avea Sosyal Mini Paketi,Servis Üyelik , Sosyal Mini Paketi’yle ayda sadece 4 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçinde geçerli 250MB ile Facebook ve Twitter’da rahat rahat takılabilirsin. Ayrıca paket içindeki 25MB’yi diğer internet ihtiyaçların için kullanabilirsin. Paketi almak için hemen SOSYAL MINI yazıp 5555’e ücretsiz gönderebilirsin.hemen iptal edebilirsin. IPTAL SOSYAL MINI yazıp 5555’e gönder, paketi hemen iptal edeyim
Faturasız Avea Sosyal Mini Paketi,Servis Üyelik ,
Sosyal Mini Paketi’yle ayda sadece 4 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçinde geçerli 250MB ile Facebook ve Twitter’da rahat rahat takılabilirsin. Ayrıca paket içindeki 25MB’yi diğer internet ihtiyaçların için kullanabilirsin.  
Paketi almak için hemen SOSYAL MINI yazıp 5555’e ücretsiz gönderebilirsin.
Paketteki yurt içi internetin 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde internetini tüketmen lazım.
Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın J
Paketinde kalan internetini öğrenmek için KALAN SOSYAL MINI yazıp 5555’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL SOSYAL MINI yazıp 5555’e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.

Benzer Yazılar

Faturasız Avea Sosyal Mini Paketi,Servis Üyelik ,
4/ 5
Oleh