28 Nisan 2014 Pazartesi

Bizim Toptan Mağazaları 12 yıla Özel Kampanya Katologu

Bizim Toptan Mağazaları 12 yıla Özel Kampanya Katologu Kuruluşunun 12. yılını kutlayan Bizim Toptan, yakaladığı başarıyı müşterileriyle paylaşmak için Nisan ayı boyunca devam edecek muhteşem kampanyalar hazırladı.
Toptan sektörünün öncü şirketi Bizim Toptan, 12. kuruluş yıldönümüne özel muhteşem Kampanyalar hazırladı. Toptancı marketi Bizim, 1 - 27 Nisan 2014 tarihleri arasında müşterilerine bir çok üründe ndirimler ve büyük fırsatlar sunuyor.
Nisan ayı boyunca yapacağınız KDV hariç 10 bin TL alışverişinize 250 TL değerinde Hediye Çeki verilecektir. Kampanyaya sigara, kontör ve toz şeker ürünleri dahil değildir. Kazanılan hediye çekleri 2 - 20 Mayıs tarihleri arasında kullanılabilecektir.
P&G ürünlerinden yapacağınız Alışverişlerde size özel %8'e varan Bizim Puan Hediye edilecektir.
1 - 27 Nisan tarihleri arasında Omo, Rinso, Yumoş, Cif, Domestos ve Sunlight Cif markalı ürünlerden KDV dahil 100 TL'lik alışverişlerinize Omo Likit 1400 ml sadece 12 TL'ye alabilirsiniz.
Ve daha fazla indirim ve fırsat Bizim Toptan Mağazalarında sizleri bekliyor.
Bizim Toptan 12. Kuruluş Yıldönümüne özel fırsatları kaçırmayın.

Bizim Toptan Mağazaları 12 yıla Özel Kampanya Katologu Kuruluşunun 12. yılını kutlayan Bizim Toptan, yakaladığı başarıyı müşterileriyle paylaşmak için Nisan ayı boyunca devam edecek muhteşem kampanyalar hazırladı. Toptan sektörünün öncü şirketi Bizim Toptan, 12. kuruluş yıldönümüne özel muhteşem Kampanyalar hazırladı. Toptancı marketi Bizim, 1 - 27 Nisan 2014 tarihleri arasında müşterilerine bir çok üründe ndirimler ve büyük fırsatlar sunuyor.

Benzer Yazılar

Bizim Toptan Mağazaları 12 yıla Özel Kampanya Katologu
4/ 5
Oleh