13 Nisan 2014 Pazar

Avea Mobil Derği Nedir Nasıl Kullanılır

Avea Mobil Derği Nedir Nasıl Kullanılır? iPad, iPhone ve iPod touch üzerinden okunabilen, yakında Android cihazlardan da ulaşılabilecek olan Avea Mobil Dergi sayesinde mobil teknoloji dünyasının en son gelişmelerini yakından takip et,Avea Mobil Dergi, mobil teknoloji dünyasının güncel haberlerini ayağına ÜCRETSİZ getiriyor. Yeni çıkan cihaz incelemeleri sayesinde onlar hakkında en ince detayları bile öğrenmeni sağlıyor.
Avea Mobil Derği Nedir Nasıl Kullanılır?
iPad, iPhone ve iPod touch üzerinden okunabilen, yakında Android cihazlardan da ulaşılabilecek olan Avea Mobil Dergi sayesinde mobil teknoloji dünyasının en son gelişmelerini yakından takip et, yeni çıkan ürünlerle ilgili detayları ilk elden öğren. Sunulan ipuçları sayesinde cihazını daha etkin şekilde kullan, mobil uygulamaları daha yakından tanı.
Avea Mobil Dergi, mobil teknoloji dünyasının güncel haberlerini ayağına ÜCRETSİZ getiriyor. Yeni çıkan cihaz incelemeleri sayesinde onlar hakkında en ince detayları bile öğrenmeni sağlıyor. Popüler uygulamaların detaylı incelemeleri, iOS ve diğer işletim sistemlerine dair ipuçları, ilgi çekici dosya konuları da Avea Mobil Dergi’nin dopdolu içeriği arasında yer alıyor.
  • Avea Mobil Dergi Uygulamasını indirmek için bu iki linke tıkla:

Benzer Yazılar

Avea Mobil Derği Nedir Nasıl Kullanılır
4/ 5
Oleh