13 Nisan 2014 Pazar

Avea Lig Uygulaması Nedir Nasıl alınır?

Avea Lig Uygulaması Nedir Nasıl alınır? Aşağıdaki linke cep telefonunuzdan tıklayarak uygulamayı hemen indirebilirsin. Android telefonunuza indirmek için tıkla. Apple telefonunuza indirmek için tıkla. Uygulamadan özet maç görüntülerine, tartışmalı pozisyonlara ulaşabilmek için LIG yazıp 9045’e gönder. Sadece takımının maç özetininin cebinize gönderilmesini istiyorsan LIG boşluk TAKIM ADI yazarak 9045’e gönder (Örnek: LIG BJK) AveaLig uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir.
Avea Lig Uygulaması Nedir Nasıl alınır?
 • Aşağıdaki linke cep telefonunuzdan tıklayarak uygulamayı hemen indirebilirsin.
 • Android telefonunuza indirmek için tıkla.
 • Apple telefonunuza indirmek için tıkla.
 • Uygulamadan özet maç görüntülerine, tartışmalı pozisyonlara ulaşabilmek için LIG yazıp 9045’e gönder. Sadece takımının maç özetininin cebinize gönderilmesini istiyorsan LIG boşluk TAKIM ADI yazarak 9045’e gönder (Örnek: LIG BJK)
   AveaLig uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir.
   Maç özetlerini izlemek için Tribün, VIP ya da LOCA paketlerine üye olman gerekir.
   AveaLig Standart : 
   Avea Lig Paketi üyeliği ücretsizdir. Paket üyeliği sezonluk olup, üyeliğini iptal etmediğin sürece otomatik olarak ücretsiz yenilenir.
   AveaLig Tribün: 
   AveaLig Standart üyelik içeriğine ek olarak, tribün üyeliği ile takımınızın Süper Lig ve 1. Lig maç görüntülerini maçlardan kısa bir süre sonra telefonunuzdan izleyebilirsin.
   AveaLig Tribün üyeliği haftalık olup sen üyeliğini  iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenir. Üyelik ücreti haftalık 1 TL/Aylık 4TL'dir. Fiyatlara, %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Videoların izlenmesi sırasında kullanılacak internet ücretsizdir. 
   AveaLig VIP: 
   AveaLig Tribün üyelik içeriğine ek olarak, VIP üyeliği ile takımının attığı her gol karşılığında şebeke içi 10 Dakika konuşma kazanırsın.
   AveaLig Tribün üyeliği haftalık olup sen üyeliğini iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenir. Üyelik ücreti haftalık sadece 1,50 TL’dir. Fiyatlara, %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Videoların izlenmesi sırasında kullanılacak internet ücretsizdir.
   AveaLig LOCA: 
   AveaLig Tribün üyelik içeriğine ek olarak, LOCA üyeliği ile takımının attığı her gol karşılığında 100 MB internet kazanırsın.
   AveaLig LOCA üyeliği haftalık olup sen üyeliğini iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenir. Üyelik ücreti haftalık sadece 4,50 TL’dir. Fiyatlara, %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Kazanılan internet paketleri haftalık olup, yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Videoların izlenmesi sırasında kullanılacak internet ücretsizdir.

Benzer Yazılar

Avea Lig Uygulaması Nedir Nasıl alınır?
4/ 5
Oleh