26 Temmuz 2013 Cuma

ePttAVM Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ePttAVM Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
 iletişime geçmek için destek@epttavm.com adresine mail atabilir veya aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

"Posta", "Banka" ve "Lojistik" alanlarında hizmet veren ve sürekli bir değişim içerisinde olan PTT Genel Müdürlüğü, bugün 4.000'den fazla hizmet veren şubesi, 37.000 personeli, sürekli yenilenen 5.600 araçlık filosu ile ülkenin her yerine ulaşan kaliteli bir hizmet ağı sunmaktadır.

171 yıllık,köklü bir kuruluş olan PTT ülkemizde internet alışverişi konusunda güven eksikliği olduğunu tespit etmiş,ve bu boşluğu gidermek adına e-ticarete adım atmıştır.ePttAVM alışveriş sitesi,alıcı ile satıcıyı buluşturan ve alışveriş sürecinin PTT güvencesi ile yapılmasını sağlayan bir e-ticaret platformudur.

Türkiye’de bir ilke imza atan ePttAVM, günümüzde değişen ve artan tüketici beklentilerine en hızlı şekilde cevap vermek, sanal AVM kavramını farklılaştırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur.ePttAVM kendine özgü konsept ve mağazacılık anlayışını oluştururken, kolay, eğlenceli ve avantajlı alışverişi bir arada sunmayı hedeflemektedir.

Giyim, elektronik, kültür, sanat, eğlence, sosyal yaşam gibi birçok kategoriyi bünyesinde barındıran ePttAVM, dünyaca ünlü seçkin markaları ve sıradışı indirimleri internet kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Ayrıca uygun ödeme koşulları ve geniş ürün yelpazesi ile internet kullanıcılarına sınırsız hizmet getirmektedir.Ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkanı sağlayan ePttAVM, Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş sitesi olma özelliği ile size farklı bir deneyim yaşatacaktır.

“En önemli değerimiz müşterimiz “ bakış açısı ile yola çıkan ePttAVM kaliteli hizmet ve daimi müşteri memnuniyeti ilkesiyle internet kullanıcılarının ilk tercihi olmayı hedeflemektedir.

Benzer Yazılar

ePttAVM Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh