4 Mart 2013 Pazartesi

Anı Tur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


 Anı Tur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 264
444 0 264


ANITUR HAKKINDA
         
       Turizm sektöründe 27. Yılını tamamlayan Anı Tur, yurtiçinde tüm bölgelerde 500'den fazla tesis ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurtdışı için münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır. Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda, incentive departmanı ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve uçak ulaşımı ayrıca VIP transfer hizmetleri de verilmektedir.


anı tur iletişim izmir,anı tur müşteri hizmetleri,anı tur kocaeli telefon,ani tur telefon,anı tur acentaları,
anı tur kültür turları,anı tur cagri merkezi

Bir IATA kuruluşu olan şirketimiz tecrübeli kadrosu ile yıllardan beri THY de dahil olmak üzere tüm IATA havayolu şirketleri ile en uygun fiyat ve promosyonlarla sektör içerisinde hizmet veren büyük bir kuruluştur.

Sektörde lider bir firma olarak misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde çok sayıda deneyimli personel bulundurmaktadır.

Benzer Yazılar

Anı Tur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh