25 Şubat 2013 Pazartesi

Zizigo.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zizigo.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
7/24 Müşteri Hattı:
 444 ZZ GO (444 99 46)


Zizigo İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. 
Adres: Ertuğrul Gazi Cad. No: 4 Küçükköy 34250 İstanbul / Türkiye
Bize danışmak istediğiniz diğer konular için: info@zizigo.com

 Zizigo Mutlu Müşteri Hattını arayın:
Müşteri Hizmetleri ekibimiz; yılın 365 günü, günün 24 saati size yardımcı olmak için burada!
444 99 46 (444 ZZ GO)
Hakkımızda
Ayakkabı Zizigo'dan alınır! Sorunsuz alışveriş

  Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo, dünyaca ünlü ayakkabı markalarının yeni sezon modellerini kullanıcılarına sunar. Zizigo’daki ayakkabı modellerini görebilmek için üye olmak gerekli değildir. Yüzlerce marka, binlerce model ile Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo, Türkiye’de ilk defa uygulanan 365 gün iade, ücretsiz kargo ve iade, 7/24 müşteri hizmetleri, 24 saatte kargo gönderimi, ortalama 72 saatte ürün teslimi gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Ücretsiz Kargo ve İade

  Zizigo’dan alışveriş yapanlar kargo ve iade ücreti ödemez!

72 Saatte Teslim

  Zizigo’dan ayakkabı alanlar günlerce kargo beklemez. Ürünler 24 saat içinde kargoya verilir. Beğendiğiniz ayakkabıyı ortalama 72 saat içinde ayağınızda görebilirsiniz.

365 Gün İade

  Zizigo’dan aldığınız ayakkabıları 365 gün boyunca iade edebilirsiniz. Üstelik bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak! Hiçbir ücret talep etmeden, iade etmek istediğiniz ürünü gelip kapınızdan alıyoruz. Yeter ki siz yorulmayın!

7/24 Açık Mağaza

  Zizigo kullanıcılarına 7/24 müşteri desteği sunar.  Zizigo’ya info@zizigo.com adresinden ya da 444 ZZ GO (444 99 46) numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Başka Yerde Yok!
 
  Zizigo’da yüzlerce markanın yeni sezon ürünlerini hatta mağazada bulunmayan renk ve model seçeneklerini  bulabilirsiniz.

XXL Zoom

  XXL Zoom özelliği ile beğendiğiniz ayakkabının 7 açıdan çekilmiş yüksek çözünürlüklü görsellerine bakabilir, ayakkabınızdaki en küçük detayları bile rahatlıkla görebilirsiniz.


KARGO VE İADE
 
ÜCRETSİZ Kargo:
Zizigo, birçok internet sitesinin aksine, özel şartlar, küçük harflerle yazılmış prosedürler olmadan ücretsiz kargo imkanı sunar. Türkiye sınırları dahilinde yapılan tüm alışverişlerinizde, boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir.
Kargonun ücretsiz olması, elinize ulaşmasının uzun süreceği anlamına gelmez! Zizigo, satın aldığınız ürüne hemen sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilir ve siparişlerinizi size en çabuk şekilde ulaştırmak için (bu süre genellikle 2 iş günüdür) çalışır. Zizigo’dan yapacağınız alışverişlerinizde, siparişleriniz ortalama 1-3 iş günü içinde elinize ulaşır. Teslimat süremiz Yurtçi Kargo firmasının şubesinin bulunduğu iller için geçerlidir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür.
ÜCRETSİZ İade
Zizigo’dan yaptığınız alışverişte %100 mutlu olmadıysanız, değişim ya da para iadesi seçeneklerinden biriyle bize ürünü iade edebilirsiniz. Size olabilecek en iyi internet alışveriş deneyimini yaşatmak istediğimiz için iade kargonuzu da biz ödüyoruz. Herhangi bir nedenle Zizigo alışverişinizden memnun kalmadıysanız, bize 7/24 Müşteri Hizmetleri Hattımız olan 444 ZZ GO (444 99 46) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bizi arayın, iade etmek istediğiniz ürünü hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan gelip kapınızdan alalım. Siz sadece ürünü almamızı istediğiniz adresi belirtin yeter! Tek şartımız ürünün giyilmemiş ve orijinal durumunu koruyor olması.
Adım 1: İadenizi gerçekleştirin
.   Faturanızın arka sayfasında bulunan iade formunu doldurun.
.   Dolduracağınız formda para iadesi mi yoksa başka bir renk ya da numara ile değişimini mi talep ettiğinizi açıkça belirtin.
.   444 ZZ GO (444 99 46) numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Hattımızı arayarak ya da e-posta göndererek, iade talep ettiğinizi belirtin ve iadenizi gelip almamızı istediğiniz adresi belirterek teslim gününü saptayın.
.   Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı da bilmelisiniz.
.   İadeyi yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edebiliyoruz. Dolayısıyla kendi satın aldığınız bir ürün için iade talebinde bulunduğunuza emin olun.
Adım 2: Ürünün orijinal paketi
.   Satın aldığınız ve iade etmek istediğinizin ürünün orijinal ayakkabı kutusu ya da paketini, Zizigo paketinizin içinde bulunan Zizigo iade poşetine koyun. İade ettiğiniz ürün, teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadenizi kabul ediyoruz.
Adım 3: İade poşeti
.   Ürününüzü iade etmek için, paketinizin içinden çıkan Zizigo iade poşetini kullanmalısınız. Zizigo iade poşeti olmadan gönderilmiş iadeleri kabul edemiyoruz.
.   Zizigo iade poşetinizin içinde orijinal ayakkabı kutusu ve kargo poşetinizin ön gözünde bulunan, faturanızın arka bölümünde yer alan İade Talep Formu’nu doldurmanız gerekmektedir.
Adım 4: İade kargonuzun alınması
.   İade etmek istediğiniz ürünü, içinde orijinal kutusu da bulunan Zizigo iade poşetine koyduktan sonra, Yurtiçi Kargo elemanlarının gelip alması için tercih ettiğiniz adres ve zamanı bize bildirin.
.   İadenizin teslim alınmasını istediğiniz tarih, zaman aralığı ya da adres değişikliği yapmak istediğinizde 444 ZZ GO (444 99 46) numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak ya da e-posta yoluyla bizi bilgilendirin.
Gerisini biz hallederiz! Unutmayın, iade kargonuz ÜCRETSİZ!
Zizigo; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı iade eder ya da istediğiniz renk ya da numara değişikliğini yaparak, yine hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan size geri gönderir. Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleştiriyoruz. İncelenmesi talebiyle bize gönderdiğiniz ürün tedarikçi firmamıza gönderilir. İnceleme süresi 15 ila 30 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; sonuç, tedarikçi firmamız tarafından hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilir.
Zizigo Ana Sayfasına Git
Sorularınız mı var? Zizigo Mutlu Müşteri Takımı size yardımcı olmaktan mutluluk duyar!
Günde 24 Saat -- Yılda 365 GÜn Bizi Arayın!
444 99 46 (444 ZZ GO) ya da
Zizigo Mutlu Müşteri Takımına e-mail gönder

Benzer Yazılar

Zizigo.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh

2 yorum

24 Nisan 2015 00:19 delete

Rekor Kurye Dağıtım Hizmetleri
Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. no:70
Kağıthane Gültepe / İSTANBUL
Tel : 0212 324 23 77 Pbx
Tel : 0212 281 46 99
Fax : 0212 324 22 87
GSM : 0544 324 23 77
http://www.rekorkurye.com

Reply
avatar
24 Nisan 2015 00:28 delete

Rekor Kurye Dağıtım Hizmetleri
Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. no:70
Kağıthane Gültepe / İSTANBUL
Tel : 0212 324 23 77 Pbx
Tel : 0212 281 46 99
Fax : 0212 324 22 87
GSM : 0544 324 23 77
http://www.rekorkurye.com

Reply
avatar