22 Şubat 2013 Cuma

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişimTelefon Numarası


Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişimTelefon Numarası

4445445

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri Temsilcisine bağlanıyor.
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.


Görüş ve sorunlar için info@yemeksepeti.com adresine email gönderebilir veya 444 5 445 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Şirket Unvanı Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ.
Sorumlu Kişiler YUNUS ELMAS
Ticaret Sicil No 444563
Merkezin Bulunduğu Yer TÜRKİYE / İSTANBUL / BEŞİKTAŞ / BALMUMCU
Telefon No +90 212 359 18 00
Denetim Mercii Başaran Nas Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
Servis Sağlayıcı TELLCOMKim bu Yemeksepeti?
 Yemeksepeti, paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar, yemeksepeti.com sitesi ve mobil uygulamaları ile anlaşmalı olan tüm restoranların en son güncellenmiş menülerine ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilirler. Verilen sipariş en geç bir dakika içerisinde teknolojinin en son yenilikleri kullanılarak ilgili restorana iletilir.

Nasıl üye olabilirim? Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi?
Ana sayfada bulunan "Hemen kayıt olup sipariş vermek için tıklayın." butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz ve çok kolay.

Nasıl sipariş verebilirim?
Bulunduğunuz semti seçtikten sonra listelenen restoranlar arasından damak tadınıza uygun olanı bulabilir ve dilediğiniz yemekleri sepete atabilirsiniz. Adresinizi ve ödeme şeklinizi seçtikten sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar basit.

Siparişimin sizin elinize ulaşıp ulaşmadığını nasıl öğrenebilirim?
Siz sipariş verme işleminizi tamamladığınızda, bizim sunucumuz siparişinizin bize ulaştığını size söyleyecektir. Bu aşamada siparişi ilgili restorana ulaştırmak tamamıyla bizim görevimiz, araya insan faktörünü de koymadığımız için siparişinizin en küçük detayları bile atlanmayacaktır. Restoran tarafından onaylanan siparişinizin onayı hemen bir e-posta ile size bildirilecektir. (Ama zaten bu e-posta sadece sizi bilgilendirmek amacıyla gönderiliyor. Eğer Acı Kebap'ta acılı ezme biterse biz zaten hemen sitedeki Acı Kebap´ın menüsüne gidip acılı ezmeye ´bu günlük bitmiştir´ ibaresini koyuyoruz; ama yine de olası herhangi bir problemde size telefon veya e-posta ile ulaşmaya çalışacağız. O yüzden lütfen o anda bulunduğunuz telefon numarasını da bize verin, bir sorun olduğunda sizle irtibat kurabilelim.
yemek sepeti müşteri hizmetleri diyalogları,yemek sepeti müşteri hizmetleri komik,yemek sepeti telefon numarası,yemek sepeti müşteri hizmetleri tel,yemek sepeti müşteri hizmetleri no

Siparişim restorana nasıl ve ne zaman ulaşıyor?
 Bizim web sitemiz üzerinden verdiğiniz sipariş, bizim kendi üzerimizde çalışan yazılımı uyarıp gerekli yerlere gerekli parametrelerle tüm sipariş bilgisini yolluyor. Siz butona bastıktan en geç 60 saniye içinde siparişiniz sandviçinizdeki domatesten, cheesecake´inizin üzerindeki sosa kadar tüm detaylarıyla birlikte ilgili restoranın eline geçiyor. Bizim için siparişin geliş süresi ve detayları çok önemli çünkü biliyoruz ki yemeğiniz ne kadar çabuk gelirse o kadar memnun olacaksınız.

Bu numara İle yemek sepeti telefon,yemeksepeti müşteri hizmetleri,yemeksepeti adres,yemeksepeti telefon numarası,yemeksepeti müşteri hizmetleri,yemeksepeti telefon no,yemeksepeti tel,yemek sepeti telefon numarası gibi Sorularınıza cevap bulabilirsiniz..

Benzer Yazılar

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişimTelefon Numarası
4/ 5
Oleh