15 Şubat 2013 Cuma

Vodafone Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vodafone Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Vodafone hattından

542


Diğer hatlardan

4440542


Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 'yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 4440542'yi , yurtdışından +905424440542'yi arayarak ulaşabilirsiniz.
Vodafone hatlarından 542'yi aramanın ücreti süre sınırı olmadan arama başına 40kuruştur. (Faturalı ve faturasız hatlar için)
Vodafone hatlarından 4440542'yi aramanın ücreti kullanılan tarifenin sabit hat arama yönü ile aynıdır. (Faturalı ve faturasız hatlar için)
Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 444 0542 aramalarında kendi operatörlerinin uyguladığı ücret tarifesi geçerlidir.
Vodafone Haberleşmenize engel olan teknik çağrılar sesli yanıt sistemi 05463542542 aramaları ; Vodafone faturalı ve faturasız hatlardan ücretsiz olup ,diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan ise kendi operatör'lerinin Vodafone'a doğru arama tarifesinden ücretlendirilir.vodafone müşteri hizmetleri operatöre bağlanma
vodafone bilinmeyen numaralar,vodafone müşteri hizmetleri numarası kaç,vodafone müşteri hizmetleri puk kodu,vodafone müşteri hizmetleri kaç kontör,vodafone müşteri hizmetleri numarası ücretlimi,vodafone müşteri hizmetleri ücretlimi

Vodafone Müşteri Hizmetlerine E-mail ile ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Artık Vodafone'lular Vodafone Forum'da toplanıyor, tarife ve kampanyalardan ürün ve servislere, tüm telefon ve tabletlerden vodemlere kadar birçok konuda deneyimlerini anlatıyor, yorumlarını paylaşıyor ve ihtiyaçlarını birlikte keşfediyor.

Vodafone Forum ile sen de keşiflerini anlatabilir, soruların için en doğru çözümlere kolayca ve hızlıca ulaşabilir, ihtiyacın olursa Vodafone Forum ekibinden de destek alabilirsin.

Vodafone Forum'da keşfe çıkmak için hemen tıkla!


Faks Numaramız:
0 212 367 50 00 (yurt dışından: 00902123675000 )


vodafone müşteri hizmetleri numarası ankara,vodafone çağrı merkezi numarası,vodafone çağrı merkezi iş başvurusu,vodafone çağrı merkezi eleman alımı,vodafone çağrı merkezi sınavı,vodafone çağrı merkezi çalışma şartları,vodafone çağrı merkezi çalışma koşulları,vodafone çağrı merkezi iş başvurusu 2013

vodafone Posta Adresimiz:
Vodafone Müşteri Hizmetleri
Mecidiyeköy Yolu No: 14 Posta Kodu: 34387 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul


vodafone çağrı merkezi maaş,vodafone iletişim merkezleri,vodafone iletişim hizmetleri genel müdürlüğü,vodafone iletişim adresi,vodafone iletişim hizmetleri a.ş. adresi,turkcell iletişim,vodafone iletişim ,vodafone iletişim adres,vodafone iletişim

Benzer Yazılar

Vodafone Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh