22 Şubat 2013 Cuma

Vipdükkan Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Vipdükkan Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0 850 3331847

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.
Global E-Ticaret Bilişim Hizmetleri A.Ş.

İade Adresi : Mermerciler Sanayii Sitesi 5.Cadde No:10 Yakuplu / Beylikdüzü / İSTANBUL 

Merkez : Esentepe Mh.Kardeşler Cd.No:42/1 1.Levent / İstanbul / Türkiye

Tel : 0850 333 1 847 (VIP)
Fax : 0 212 282 44 08
Vipdükkan Nedir?
Vipdükkan, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyalar sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmaktadır.
Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %90’ a varan indirimleri ve fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Vipdükkan'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!
Vipdükkan'ın mağazası var mı?
Vipdükkan'da sadece internet üzerinden www.vipdukkan.com adresi üzerinden alışveriş imkanına sahipsiniz. Vipdükkan’ın fiziksel mağazası bulunmamaktadır.
Vipdükkan'a nasıl üye olabilirim?
Vipdükkan'a bir arkadaşınız tarafından davet edilerek ya da sitemizde bulunan Üyelik Formunu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?
Giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuğunuzda Üye Giriş Sayfasında “Şifremi Unuttum” seçeneğinden açılan bölüme Vipdükkan’a üyelik sırasında belirttiğiniz e-mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.
Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Şifre İşlemleri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz için, şifrenizi en az 6 karakterden oluşacak şekilde belirlemenizi öneririz.
Vipdükkan’ın gönderdiği kampanya e-postalarını almak istemiyorum. E-mail aboneliğinden nasıl çıkabilirim?
Vipdükkan’dan size gelen kampanya duyurularını içeren e-postaları almak istemiyorsanız “Hesabım” bölümündeki “Üyelik İptali” bölümünden “E-Posta Almak İstemiyorum” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra hala e-posta almaya devam ederseniz iletisim@vipdukkan.com adresine mail almak istemediğinizi belirten bir mail atabilirsiniz.
Kampanyalar kaç gün sürüyor?
Vipdükkan'daki her kampanyanın süresi o kampanyaya özeldir. Ortalama olarak 3-4 gün sürmektedir. Anasayfadaki kampanyaların görselleri üzerinde kampanya sürelerini ve kapanmasına için kalan süreyi görebilirsiniz.
Satın almak istediğim ürünün üzerinde ‘tükendi’ ibaresi var. Acaba daha sonra tekrar satışa çıkma ihtimali var mı?
Stoklarımızdaki, markaların bazı modelleri gördüğü ilgiden dolayı satışa çıktıktan hemen sonra tükenebiliyor. Eğer satın almak istediğiniz ürünün stoğu tükendiyse, tekrar stok eklenmemektedir. Umuyoruz ki ayrıcalıklı markaları sizinle buluşturacak olan gelecek kampanyalarımızdan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Önerimiz satışa sunulacak markaları ve gelecek kampanyaların tarihlerini hergün duyurduğumuz e-postalarımızı takip etmenizdir.

Vipdükkan Nedir
Vipdükkan, dünyada giderek büyüyen Private Shopping (Özel Alışveriş Kulübü) sisteminin, Türkiye'deki en geniş ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip web sitesidir.

Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Vipdükkan özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Vipdükkan'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında satışa sunuluyor.

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler ya siteye bir kulüp üyesi tarafından davet ediliyor ya da Vipdükkan üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirebiliyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Vipdükkan'daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %90’ a varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Vipdükkan'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.

İade Koşulları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 (gün) gün içerisinde iade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi 'Hesabım' bölümünde yer alan "Ürün İadesi" kısmından ilgili sipariş numarasını seçerek ve açılan alanları doldurarak bize iletmeniz ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Vipdükkan'a geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla (faturada yer alan 'iade bölümü' mutlaka doldurulmalıdır, aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır), paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve Vipdükkan'nın doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "İADE FATURASI" ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini "İADE FATURASI" kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı da bilmeniz gerekmektedir.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade edeceğiniz ürünü, anlaşmalı şirketimiz YURTİÇİ KARGO ile karşı ödemeli olarak Vipdükkan'nın doğru adresini Global E-Ticaret Bilişim Hizmetleri A.Ş Mermerciler Sanayii Sitesi 5.Cadde No:10 Yakuplu / Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.
Anlaşmalıkargo Şirketimiz YURTİÇİ KARGO olup ürünün Vipdükkan’a iadesinin de yineYURTİÇİ KARGO Şirketi vasıtası ile yapılmasını özellikle rica ediyoruz.  Yurtiçi Kargo dışında herhangi başka birkargo şirketi ile ürün iadesi yapılması halinde kargo ücreti gönderentarafından karşılanmalıdır. Ürünün Yurtiçi Kargo dışında başka bir kargoŞirketi vasıtası ile iade edilmesi halinde kargo bedeli Vipdükkan tarafındankarşılanmayacaktır. Bu husus 06.03.2011 tarihli 27866 sayılı Resmi Gazetedeyayınlanarak yürürlüğe giren ‘Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’hükümlerine aykırılık teşkil etmeyecektir.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme "iade birimimiz" tarafından gerçekleştiriliyor. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya teste gönderiliyor ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak veriliyor.

Bu koşullar çerçevesinde tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti Vipdükkan'a aittir. İade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olması durumunda, iadeniz onaylanacak ve kredi kartınızdan çekilen tutar hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz onaylandıktan sonra

İadeniz onaylanmasının ardından size iadeniz ile ilgili durum bilgisini mail ile bildiriyor ve ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartınıza yapılan geri iadenin ekstrenize yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç hafta sürebiliyor. Bu süreç herbankanın kendine özel uygulaması olup, Vipdükkan'nın bu sürece herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartı ekstrenize yansımasında yaşanan gecikme ile ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

CAYMA HAKKI DIŞINDAKİ İADE İŞLEMLERİ

Tüketicinin "Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı" sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki 7 gün içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. 7 günü aşan sürelerde iade kabul edilemez. Ancak siz üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri teslim aldığınız tarihi takip eden bir ay içerisinde bildirip 7 gün içerisinde bize ulaştırabilirsiniz. Bu durumda biz şikayetinizi tedarikçi firmalara iletip inceleme yaptırarak ürünün iade alınıp alınamayacağını belirleyen bir süreç başlatıyoruz. Ancak inceleme süresi tedarikçi firmaya bağlı olduğundan iadenin gerçekleşeceği zaman dilimiyle ilgili net bir süre veremiyoruz. Ürününüzün iadesi onaylandığında ürün bedeli ve kargo ücreti için ödediğiniz ücretler kredi kartınıza iade ediliyor. Belirttiğiniz sorunun sebebi kullanım hatası olarak belirlendiğinde ise siparişiniz bize yolladığınız haliyle ve faturasıyla birlikte "Alıcı Ödemeli" olarak geri size gönderiliyor.

DEĞİŞTİRME ŞARTLARI

Vipdükkan'da gerçekleşen kampanyalar stoklarla sınırlı olduğundan, yaptığınız alışverişlerde, ürünün niteliği ne olursa olsun değişim yapılamamakta. Ancak ürünü teslim aldığınız andan itibaren 7 gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen "Ürün İadesi" sayfasında ürünü iade etme nedeninizi açıklayarak bize ulaştırınız.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik, kişisel ürünler, iç giyim ürünleri için iade şartları

Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır.

Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki 7 günü aşan sürelerde "Cayma Hakkı"yla iade söz konusu değildir. Genel prosedür uygulanır.

Her tür kozmetik ürünün, iç giyim ve kişisel bakım ürünlerinin, her türlü yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetlerin, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir.
Bu Telefon Numarası ile vipdükkan müşteri hizmetleri telefonu,vip dükkan şikayet,vipdükkan müşteri hizmetleri,vip dükkan iletişim,vipdükkan telefon,vipdükkan,vipdükkan kargom nerede gibi sorulara cevap bulabilirsiniz..


Benzer Yazılar

Vipdükkan Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh