15 Şubat 2013 Cuma

Türksat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türksat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

4440126


iletisim Adresleri:
Konya Yolu 40. Km. Gölbaşı / ANKARA
Tel : 0312 615 30 00
Fax : 0312 499 51 15
Web : www.turksat.com.tr

Engelsiz Erisim Hattı :5126
Türksat A.Ş.Kablo Hizmetlerinden faydalanmakta olan ya da faydalanmak isteyen konuşma ve işitme engelli vatandaşlarımız için sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Proje kapsamında, engelli vatandaşlarımızın Uydunet, Uydunet VOİP, Teledünya markası ile verilen dijital platform hizmetleri ve kablo hizmetleri ile ilgili talep, şikayet ve isteklerini ‘Engelsiz İletişim Hattı’ olan 5126 SMS numarasına "TALEP" yazarak SMS göndermeleri halinde, söz konusu talep ve şikayetlerine yine SMS yolu ile yanıt alacaklardır. Böylelikle; konuşma/işitme engelli vatandaşlarımız da TÜRKSAT A.Ş. ile iletişim kurabilecekler ve taleplerine yanıt alabileceklerdir. TÜRKSAT A.Ş., sözlü iletişim kuramayan vatandaşlarımızın, iletişimdeki engellerini kaldırmak için bu projeyi başlatarak, farklı sektörlerdeki kurumsal firmalara örnek teşkil edecektir.
Proje sadece engelli vatandaşlarımıza hizmet vermekle kalmayıp, aynı zamanda tüm abonelerimizin kullanımına sunulmuştur.
Konuşma/ İşitme engelli vatandaşlarımızın ve tüm abonelerimizin tek yapması gereken cep telefonlarından 5126 ‘ya SMS göndermek.
Vatandaşlarımız, "TALEP" yazarak; SMS metnine hizmet numaralarını ekleyerek 5126’ya arıza, şikâyet ve istekleriyle ilgili SMS gönderecek ve taleplerine ilişkin yanıtı yine SMS olarak alacaklardır.
Proje ile ilgili ayrıntılı bilgiye, Teledünya ve Uydunet web sitelerinden ve 444 0 126 numaralı Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.
Türksat A.Ş.


türksat müşteri hizmetleri telefon 444,turksat,uydunet müşteri hizmetleri,türksat müşteri hizmetleri şikayet,teledünya,telekom,kablonet,türksat fatura ödeme,

Benzer Yazılar

Türksat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh