24 Şubat 2013 Pazar

Tepe Home Müşteri Hattı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Müşteri Hattı:
 444 6 999
Projeli işler için 0312 266 47 80'i arayabilirsiniz.

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir. 

Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 27 mağaza ve 110.000 m2’i aşan mağaza alanıyla faaliyet göstermektedir. Bu alanın  42.000 m2’lik kısmı   Alanya, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Kayseri, Konya , Mardin, Trabzon, Samsun, Kütahya ve KKTC Lefkoşe’de ondört bayi tarafından işletilmektedir.

Tepe Home’un kendi işlettiği mağazaların 5’i İstanbul’da, 3’ü Ankara’da, birer tanesi ise İzmir, İzmit, Adana, Antalya ve Bursa’da  hizmet vermektedir. 

Tepe Home, sektörünün öncü ve lider şirket konumunu korumaktadır. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

Ülkemize taşıdığı bu yeni uygulamayı başarıyla sürdüren Tepe Home aynı zamanda Mağaza Dekorasyonu ve Tasarımı, Ürün gamı oluşturulması ve Müşteri Hizmetleri alanlarında pek çok ilke imza atmıştır.

Benzer Yazılar

Tepe Home Müşteri Hattı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh