25 Şubat 2013 Pazartesi

Tele Kurye Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Tele Kurye Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İletişim Hattı
212.295 66 66

Tele Kurye Dağıtım ve Kurye Hizmetleri A.Ş

Adres: Merkez Mahallesi Kağıthane Cd. No:29/1 Kağıthane / İSTANBUL
Tel: (0212) 295 66 66
Faks: (0212) 321 06 00


İmzalı Dağıtım

Teslimat sırasında alıcının adı, soyadı ve imzası kanıt alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Aksi belirtilmedikçe ve/veya Müşteri tarafından ek madde konulmadığı durumlarda teslimatlar;Hane adreslerine yapılan teslimat; kişinin kendisine, adreste ikamet eden birisine, apartman güvenlik görevlisine veya komşusunun kabul ettiği sürece komşusuna adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir, imza vermek istemeyen komşulara teslimat yapılmaz. Hane adreslerine yapılan teslimatlarda adreste kimsenin bulunamaması durumunda Haber Formu bırakılır.İş yeri adreslerine yapılan teslimat; iş yerinde kişinin kendisine, sekretere, asistana, santral görevlisine, muhasebe çalışanına, idari işler veya satın alma çalışanına, muhaberat çalışanına, güvenlik çalışanına, herhangi bir çalışanına adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir.

İmzasız Dağıtım

Teslimat temel olarak posta kutularına, bazı durumlarda ise, güvenlik/danışma noktalarına bırakılır. Elektronik ortamda veya kâğıt üzerinde raporlanmaz.

Kanıtlı Dağıtım

Posta kutusuna teslimatı içeren dağıtım şeklidir.Tele Kurye‘nin, alıcının söz konusu adresine teslimat için bizzat gidip gitmediğinin teyit edilmesi ispatlamak amacıyla alıcının bulunduğu Apartman / işyeri zilinden isim soyadı, su, elektrik ya da gaz dağıtım şebekelerinden birisine ait sayaç numarası, binada ya da binanın yanında bulunan bir ticarethane adı v.b gibi bilgilerin kanıt alınarak yapılan teslimat şeklidir. Kanıtlı dağıtım şeklinde gönderilerin alıcının Posta kutusundan çalınması veya kaybolması durumunda Tele Kurye hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bölgesel Dağıtım

Dağıtımların müşteri tarafından belirlenen coğrafi bir alanda yapılmasını istediği teslim şeklidir. Gönderiler, belirlenen coğrafi alanda posta kutularına, danışma/güvenlik noktalarına bırakılır. Herhangi bir alıcı ismine dağıtım yapılmaz. Dağıtım alanı içerisindeki mahalle, cadde, sokak ve hane sayılarına göre dağıtılan gönderi adetleri belirtilerek raporlama yapılabilir.

Kimlik Şartlı Dağıtım

Teslimat sırasında alıcılara, kimlik doğrulaması sonrasında yapılan teslimat şeklidir ve kişinin adı, soyadı ve imzası, kimlik numarası kanıt alınarak gönderi teslim edilir.

Kişiye Özel Dağıtım

Teslimat sırasında alıcılara, kimlik doğrulaması ile sadece kişinin kendisine yapılan teslimat şeklidir ve kişinin adı, soyadı ve imzası, kimlik numarası kanıt alınarak gönderi teslim edilir.

Sözleşmeli Dağıtım

Müşterimizin, müşterisine gönderdiği sözleşme "son alıcıya" imzalatılır. Müşterimiz tarafından talep edilen ek evraklar var ise sözleşme ile birlikte alınır. İmzalatılan ve talep edilen tüm evraklar gönderen Müşterimize iletilir.

Müşteriye Özel Ekiple Dağıtım

Özel bir dağıtım ekibi kurulur. Bu ekip isteğe göre yaya veya araçlı olabilir. Ekip üyeleri, müşterimizin belirlediği kriterlere uygun olarak; eğitim seviyesi, iletişim kalitesi ve dış görünüşüne göre özenle seçilir. Oluşturulan ekip sahaya çıktığı zaman sadece o müşteriye ait gönderi teslimatı yapar. Müşterimiz için belirlenen özel ekip ile sadece o müşterimize ait dağıtımları gerçekleştireceğimizden, teslimat süresi kısalır. Teslimat süresinin kısalması ile birlikte, geri bildirim (raporlama) işlemleri çok seri bir şekilde gerçekleştirilir.

Föylü İmzalı Dağıtım

Teslimat sırasında alıcının adı, soyadı ve imzası kanıt alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Gönderilerin teslimatı sırasında ‘’ Gönderi Teslim Formu ‘’ alıcı tarafından imzalanır. ‘’Gönderi Teslim Formları’’ dağıtımın tamamlanması ile birlikte Tele Kurye Hizmet Merkezi’nde toplanır ve ‘’Müşteri’’ye teslim edilir. Aksi belirtilmedikçe ve/veya Müşteri tarafından ek madde konulmadığı durumlarda teslimatlar;

Hane adreslerine yapılan teslimat; kişinin kendisine, adreste ikamet eden birisine, apartman güvenlik görevlisine veya komşusunun kabul ettiği sürece komşusuna adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir. İmzalanan gönderi teslim formları Müşteri’ye iade edilir. imza vermek istemeyen komşulara teslimat yapılmaz. Hane adreslerine yapılan teslimatlarda adreste kimsenin bulunamaması durumunda Haber Formu bırakılır.

İş yeri adreslerine yapılan teslimat; iş yerinde kişinin kendisine, sekretere, asistana, santral görevlisine, muhasebe çalışanına, idari işler veya satın alma çalışanına, muhaberat çalışanına, güvenlik çalışanına, herhangi bir çalışanına adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir. İmzalanan gönderi teslim formları Müşteri’ye iade edilir.


Motorlu Kurye Hizmetleri
Gönderileriniz aynı gün içinde, belirli saat diliminde, masadan masaya en hızlı şekilde teslim esasına göre motorlu kuryeler ile alıcılarına ulaştırılır. Ayrıntılı bilgi için:
http://www.telekurye.com.tr/motorlukurye,tele kurye şubeleri,kuryenet,tele kurye iş ilanları,tele kurye kargo,tele kurye nedir,tele kurye izmir telefonu,tele kurye bayilik,tele kurye zeytinburnu

Benzer Yazılar

Tele Kurye Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh