22 Şubat 2013 Cuma

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Çağrı Merkezi:
0 850 222 44 44
E-posta:destek@sahibinden.com
Şirket ÜnvanıSahibinden Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic. A.Ş.
Sorumlu Kişi
Murat Günay
Ticaret Sicil No433844
Merkezin Bulunduğu Yer
Değirmen Yolu Cad. No:28 Asia OfisPark A Blok Kat:2 34752 Ataşehir/İstanbul Türkiye
Çağrı Merkezi0 850 222 44 44
Hakkımızda
Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com’un doğuşu, İnternetin Türkiye’de yeni gelişmeye başladığı 2000 yılına rastlamaktadır.
Alıcılar için hızlı ve kolay ilan arama olanaklarını İnternete taşıma fikri, Türkiye’de ilk kez sahibinden.com’un kurucusu ve Aksoy Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Aksoy tarafından 1999 yılında ortaya atıldı.
Fikrin projelendirilmesi ve gerekli altyapının hazırlanmasından sonra, 2000 yılında 3 kişilik kadrosu, 6 kategori altında 2.700 ilanla yayın hayatına başlayan sahibinden.com ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve bu ilgi her gün artarak devam etti.
Kullanıcılarından aldığı önerileri değerlendirerek mevcut yapısını sürekli olarak geliştiren, Türkiye’de “Megafoto”, “Cebinden Onaylı”, “Videolu İlan” gibi birçok hizmetin öncüsü olan sahibinden.com, sunduğu hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gördü.
Kullanıcılarının desteğiyle, 200’ün üzerinde çalışanı, 2 Milyon’un üzerinde ilanla 11. yılında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilan ve alışveriş platformu olma özelliğini koruyor.Bu Numara ile sahibinden telefonu arama,sahibinden iletişim numarası,sahibinden com iletişim bilgileri,sahibinden com iletişim telefonu,sahibinden telefon,sahibinden teknik servis,iletişim telefon,sahibinden şikayet gibi istekleriniz iletebilirsiniz..

Benzer Yazılar

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh