21 Şubat 2013 Perşembe

Praktiker Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Praktiker Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0 212 3431313

1. Telefonla ürün siparişi vermek için
1.1. Praktiker kartınız varsa
1.2. Praktiker kartınız yoksa
2. Diğer görüşmeleriniz için

Üst Menüde Aradıgınız Kurumun Şubeleri Adres Telefonunu Yol Tarifini Google Earth ile harita üzerinde ögrenebilirsiniz..

PRAKTIKER YAPI MARKETLERİ A.Ş. GENEL MERKEZ 
İnkılap Mahallesi, Küçüksu Caddesi, No.115, 34768, Ümraniye / İSTANBUL

ALO PRAKTİKER 
Her türlü bilgi talebiniz ve önerileriniz için bize 0212 343 13 13 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

E-MAIL 
Bize e-mail yoluyla ulaşmak için ise aşağıdaki adrese mail yollamanız yeterli. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz tarafından, mailiniz bize ulaştığı andan itibaren size yardımcı olmak için gerekli koordinasyon sağlanacak ve tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. 

bilgi@praktiker.com.tr


ÜMRANİYE PRAKTİKER
 Carrefour-SA Vega Alışveriş Merkezi Inkilap Mahallesi, 
 Küçüksu Caddesi, No:68, Ümraniye / İstanbul

 Tel: (+90) 216 525 10 95


KARTAL PRAKTİKER
 M1 Tepe Alışveriş Merkezi, Yalnız Selvi Caddesi
 Kartal / İstanbul

 Tel: (+90) 216 451 01 02


BAYRAMPAŞA PRAKTİKER
 Kocatepe Mahallesi, şehir Park Caddesi, 34045, 
Bayrampaşa / ıstanbul
 (TEM Otoyolu Kuru Gıda Hali-Otogar Çıkışı E-5 
 Bayrampaşa - Otogar çıkışı IKEA YANI)

 Tel: (+90) 212 437 22 20


MAHMUTBEY PRAKTİKER
 Mahmutbey Merkez Mahallesi, Taşocağı Caddesi, No.5,
 212 istanbul Power Outlet AVM Bağcılar / İstanbul
 Atatürk Havalimanı TEM Bağlantı Yolu üzerindeyiz. 

 Tel: (+90) 212 602 30 30


ANKARA ETLİK PRAKTİKER
 Halil Sezai Erkut Caddesi, Afra Sokak, 1/A, Etlik / Ankara 

 Tel: (+90) 312 326 43 26


İZMİR MAVİŞEHİR PRAKTİKER
 Carrefour-Sa Alışveriş Merkezi Yalı Mahallesi Giriş 1 6522 Sokak 
 P03 Mavişehir / İzmir 

 Tel: (+90) 232 324 55 88


ADANA PRAKTİKER
 M1 Tepe Alışveriş Merkezi, Seyhan ilçesi 2. Bölge 
 Zincirlibağlar / Adana 

 Tel: (+90) 322 271 00 71


KONYA PRAKTİKER
 M1 Alışveriş Merkezi, Dr. Halil Ürün Caddesi, Sille Parsana Mahallesi, 
 Yeni Otogar Yanı, Selçuklu / Konya 

 Tel: (+90) 332 265 02 65


GAZİANTEP PRAKTİKER
 M1 Merkez Gaziantep Shopping Center
Karacaahmaet Mah. Bahaddin Nakıpoğlu Cad. No:129 27500 Şehitkamil / Gaziantep 

 Tel: (+90) 342 328 95 20


ERZURUM BAYİ
Özdemir İnşaat 
 Şükrüpaşa girişi, Kömürtevzi karşısı No :7 
 Şükrüpaşa ERZURUM 
 Tel: (+90) 442 242 30 20


TRABZON BAYİ
Filis Ticaret 
 Yıldızlı Beldesi Orta Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:81 
 Akcaabat TRABZON 
 Tel: (+90) 462 210 10 10


SİVAS BAYİ
Demiryurt Hırdavat Dayanıklı Tüketim İnş. Mal. Tic. Ve San. Ltd.
 Kızılırmak Mahallesi Şehit M. Fethi Akyüz Caddesi No:4/A 
 Merkez - SİVAS 
 Tel: (+90) 346 215 02 14 


MARDİN BAYİ
Dekoraktif Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti. 
 Hürriyet Mah. 13 Mart Cad. 34/25 
 Merkez - MARDİN 
 Tel: (+90) 482 212 46 47 

Dünyada Praktiker 
Praktiker'in ilk kurulduğu yıldan beri yükselen başarı grafiği ve büyüme hızı, müşteri odaklı düşünme ve konumlanmanın sonucudur. Praktiker, 1978 yılında Almanya'da ‘Kendin Yap' konseptinde 4 market ile faaliyetine başlamıştır ve Almanya'nın en büyük ikinci, Avrupa'nın ise en büyük üçüncü ‘Kendin Yap' marketi konumunu almıştır. Praktiker “Ev İçin Gerekli Olan Her Şey” ilkesi ile inşaat malzemeleri, mutfak, banyo, bahçe, mobilya gibi ana kategorilerde müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır. Praktiker geniş ürün gamı, merkezi planlama stratejisi ve kurumsal veri sisteminin verimliliği ile ‘Kendin Yap' marketleri alanında Almanya'da lider konumuna gelmeyi hedeflemektedir. Enternasyonalleşme, Praktiker'in büyüme stratejisinde Önemli bir rol oynamıştır ve 1991 yılı itibariyle Praktiker Almanya dışında da mağazalar açmaya başlamıştır. Praktiker hali hazırda Almanya, Polonya, Macaristan, Yunanistan, Lüksemburg, Türkiye, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna ve Arnavutluk'ta 340'ın üzerinde marketi ve 21.000 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

Türkiye'de Praktiker 
Türkiye'de faaliyetlerini 1998 yılından bu yana sürdüren Praktiker bugün, Ankara Bilkent, Ankara Etlik, Gaziantep, Konya, İstanbul Kartal, İstanbul ümraniye, İstanbul Bayrampaşa, Istanbul Mahmutbey, Adana ve İzmir Mavişehir'de altı ilde toplam 10 market ile hizmet veriyor. Kendin Yap” kültürü doğrultusunda pratik çÖzümleri, en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyeti sağlama misyonu ve yapı marketi sektÖründeki Öncü konumunu koruma vizyonuyla faaliyetini sürdüren Praktiker, Türkiye'de yeni mağazalar açarak büyümeye devam edecek. 

Praktiker mutfak, banyo, yapı malzemeleri, bahçe, atÖlye ve boya kategorilerinde mobilyadan ev tekstiline, vidadan çim biçme makinesine kadar “Kendin Yap” konsepti çerçevesine sunduğu 40.000'den fazla ürün çeşidiyle bu anlamda sadece erkeklerin değil, ailelerin ve bayanların isteklerine de cevap veriyor. 

Praktiker, “Kendin yap” kültürünü Türk tüketicisi için daha yaygın ve çekici hale getirmeyi hedefliyor. Bu amaçla mağazalarda kurulan “AtÖlye Praktiker”lerde dekorasyon sırasında ihtiyaç duyabilecekleri halı kaplama, duvar boyama, tesisat gibi birçok konuda eğitimler düzenleniyoruuml;retir. 
Praktiker'in Müşteri Hizmetleri alanında hayata geçirdiği en Önemli projelerden biri olan “Praktiker Kart” indirimler, sürprizler ve hediye çekleriyle tüketicilerine kendini Özel hissettiriyor. Praktiker Kart, sunduğu Özel kampanyaların yanı sıra, tüketicilerin Praktiker dergisinde belirtilmiş Özel ürünleri de indirimli satın alabilmesini sağlıyor. 

YÖnetim Kurulumuz 
Praktiker Türkiye; ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çÖzümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla faaliyet gÖstermektedir. Praktiker Türkiye'nin vizyonu ise, Türkiye'de ev yenileme ve dekorasyonu alanında tercih edilen bir marka olmaktır. Genel Müdür ile Satış, Finans, İnsan Kaynakları, Pazarlama ve Satın Alma Departmanları DirektÖrlerinden oluşan YÖnetim Kurulu, bu misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişim ve müşteri odaklılık ilkeleriyle Praktiker Türkiye'ye Öncülük etmektedir. 

Tedarikçiler

Praktiker Türkiye yaklaşık 300'den fazla yerel tedarikçi ile çalışmaktadır. Türk tedarikçilerin ürünleri, Praktiker Türkiye'nin satışlarının %80'inden fazlasını oluşturmaktadır. Yabancı ürünlerin distribütÖrlüğünü yapan Türk firmalar ve yabancı firmaların Türkiye'deki şubeleri de hesaba katıldığında, Praktiker Türkiye'nin çalıştığı yerel tedarikçilerin sayısı yaklaşık 350'lere ulaşmaktadır. Bu da Praktiker Türkiye'nin satışlarının % 90'nını oluşturmaktadır. Praktiker, her zaman tedarikçilerini global Ölçekte de desteklemeye çalışmaktadır. Şu anda 10'dan fazla Türk tedarikçi Praktiker'in faaliyet gÖsterdiği diğer ülkelerde de rafa çıkmaktadır. Özellikle banyo, sıhhi tesisat, tekstil, fayans-seramik ve mobilya aksesuarları alanlarında faaliyet gÖsteren Türk üreticileri global Ölçekte başarılı olmaktadırlar.praktiker müşteri hizmetleri telefon,praktiker ürünler,praktiker insan kaynaklari,praktiker şikayet,praktiker yapı marketleri aş,praktiker ümraniye,praktiker müşteri hizmetleri tel,pratiker müşteri hizmetleri,praktiker şikayet,praktiker hakkında,praktiker tel,praktiker iletişim

Benzer Yazılar

Praktiker Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh