22 Şubat 2013 Cuma

Pınar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pınar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4447627

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız

Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş. 
Kemalpaşa Asfaltı No: 1 
35060 Pınarbaşı / İZMİR

Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş. 
Ankara Asfaltı 25. Km
Kemalpaşa - İZMİR

Pınar Su San. ve Tic. A.Ş. 
Kemalpaşa Asfaltı No: 4
35060 Pınarbaşı / İZMİR

Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.
Eskişehir Fabrika: Org. San. Bölgesi Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı P.K. 55 26001 

Kurulduğu yıl olan 1973 tarihinden bu yana tüketicilerinin kaliteli tercihi olan ve gıda sektöründe liderliğini sürdüren PINAR , süt, et, su ürün gamında farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden PINAR , birçok ürün gamında liderliğini sürdürmektedir. PINAR gıda sektöründe Türkiye’yi hep ilklerle tanıştırmıştır.

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu, Pınar Süt, Pınar Et, Yaşar Birleşik Pazarlama, Çamlı Yem Besicilik, Pınar Su, ve Pınar Foods şirketlerinde, 4 binden fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

PINAR tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirerek ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek tüketicisine sonsuz güven veriyor. Kurulduğundan bu yana tüketiciye sağlık, lezzet, yenilik kaynağı olan ürünler sunan Pınar, milyonlarca insan için nesiller boyu bir ‘’Yaşam Pınarı’’ oldu. Bu yaşam pınarı, temelinde yatan üç ana unsura dayalı olarak doğdu, büyüdü, gelişti: ‘’Sağlık, Lezzet ve Yenilik...’’

PINAR , Türkiye'de sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk markadır. Artan çeşitleriyle Türkiye'nin "Yenilik", "Sağlık", "Lezzet" ve "Yaşam Pınarı" olmaya çalışmaktadır. PINAR , süt, et, su vb. ürünleriyle yalnız iç tüketim olarak değil; dünyanın belli başlı ülkelerine ihraç edilen bir ürün grubu olarak "Dünya Markası" olma yolunda hızla ilerliyor. PINAR ’a duyulan güven sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmamış Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Almanya, Romanya vb. gibi pekçok ülkeye taşmıştır.

Başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir. Bir süt ve süt ürünleri markası olarak doğan Pınar, geçen zaman zarfında gıda sektörünün farklı alanlarında birçok ilki gerçekleştirdi. İlk sağlıklı uzun ömürlü sütü, ilk hazır mayonezi, ilk krem peyniri, ilk dondurulmuş et ürünlerini, ilk paketli hindi ürünlerini ve ilk geri dönüşsüz ambalajlı suyu Türk insanına sunan Pınar, sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin her üyesinin Pınar imajı şemsiyesi altında olmasına dikkat etti ve toplam marka imajını büyüterek korudu.


Pınar markası, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçılar Birliği tarafından kaliteli Türk ürünlerinin dünya pazarına tanıtımı ve Türk malı imajının dünyada yerleştirilmesi amacıyla geliştirilen “Turquality” projesi içinde yer alarak Türkiye’yi ve Türk ürünlerini yurtdışında temsil etmektedir.

Faaliyet gösterdiği tüm ürün kategorilerinde hedef pazar payında ilk üç marka içerisinde olmayı hedefleyen Pınar Süt, bağımsız araştırma şirketi Nielsen tarafından gerçekleştirilen Markalar araştırmasında 2010 yılında da süt %29.9 ve et kategorisinde % 20.5 ile ilk hatırlanan marka olmuştur. Yine aynı araştırmada Türkiye’de tüketicilerin kendine yakın hissettikleri 4. marka seçilmiştir.

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi 2012 yılı 2. çeyrek ölçümlerinde meyve suyu sektöründe Pınar; müşteri memnuniyetinde en yüksek puanı alarak birinci oldu. Müşteri beklentileri, algılanan kalite, algılanan değer, müşteri memnuniyeti, müşteri şikayetleri ve müşteri bağlılığı kriterlerinde değerlendirmeyi kapsayan endeksin sonuçlarına göre Pınar, 82 puan ile Türk tüketicisinin “meyve suları” kategorisinde, 84 puan ile "su" kategorisinde birinciliğe taşıdığı marka oldu.

Pınar, MediaCat Dergisi ve IPSOS KMG işbirliğiyle gerçekleştirilen "En Samimi Markalar 2011" araştırması sonuçlarına göre Pınar süt ve süt ürünleri kategorisinde en samimi marka seçildi, GFK şirketi Repman itibar araştırmaları merkezince yapılan araştırmaya göre Pınar, Türkiye'de en itibarlı ilk 10 şirket arasında 8. sırada yer aldı, AC Nielsen'in her yıl yaptığı "ilk hatırlanan marka" araştırmasına göre süt, paketlenmiş et ve tereyağı kategorilerinde Pınar ilk akla gelen marka olmuştur.

Reklam ödüllerinin "Oscar"ı olarak tanımlanan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması'nda Pınar Çocuk Sütü "Bir Tek Annem Olsun Bana Bir Şey Olmaz" reklam kampanyası 2011 yılında altın ödüle layık görülmüştür. Ayrıca Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması'nda Pınar Çocuk Sütü Üç Neslin Hikayesi Kampanyası, "çok mecralı kampanya" kategorisinde "Kristal Elma" ödülü kazanmıştır.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmasında Pınar Gurme Üçgen Peynir ambalajı, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda Grafik Tasarımı Kategorisi'nde Altın Ödül'ün sahibi olmuştur. Pınar Gurme Krem Peynir'e de Gıda Kategorisi'nde Gümüş Ödül verilmiştir. 2011 yılında GFK' nın iş dünyasını temsilen 1592 yönetici ile gerçekleştirdiği en beğenilen şirketler araştırması raporuna göre ; Pınar Et sektörün en beğenilen paketlenmiş et sektörü şirketi olarak gösterilmektedir.

Yaşar Holding, 2012 yılında Kariyer.net tarafından verilen İK ödülünü almıştır. Nielsen ve Superbrands tarafından yapılan araştırmalara göre Pınar, Türkiyenin ilk 10 süper markası arasında yer aldı.

Sektördeki liderliği korumak ve tüketicilerimizin nezdindeki haklı değerimizi sürdürmek adına markamıza sürekli yatırım yapıyoruz. Pınar tüm tüketicilerin, özellikle annelerin en güvendikleri marka. Anneler, Pınar'ı ‘sütte lezzet ve kalite' olarak görüyor ve keyifle tercih ediyor. Biz gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize duyulan güven duygusunu daha yükseklere taşımak amacıyla hareket ediyoruz.
pınar süt müşteri hizmetleri,pınar süt,pınar su,pınar su müşteri hizmetleri,pınar süt ürünleri müşteri hizmetleri,pınar süt kurumsal iletişim,pınar iletişim yayınları,pınar damacana su,pınar dudullu,pınar süt iletişim,pınar iletişim bilgileri
Benzer Yazılar

Pınar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh

2 yorum

19 Nisan 2017 03:27 delete

patron olan o göt yalayıcısının,üretmiş oldugu ürünlerini genelde referandumda HAYIR oyu verenler almakta olup ,söölemiş oldugu çirkinlikten dolayı bundan sonra ürünlerini almamaya dikkat edecegim.göt yalayanın ömrü uzun olmaz.bööle deyyusluk ancak deyyuslar tarafından düşünülür.

Reply
avatar
19 Nisan 2017 03:28 delete

patron olan o göt yalayıcısının,üretmiş oldugu ürünlerini genelde referandumda HAYIR oyu verenler almakta olup ,söölemiş oldugu çirkinlikten dolayı bundan sonra ürünlerini almamaya dikkat edecegim.göt yalayanın ömrü uzun olmaz.bööle deyyusluk ancak deyyuslar tarafından düşünülür.

Reply
avatar