22 Şubat 2013 Cuma

Pizza Hut Sipariş Hattı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pizza Hut Sipariş Hattı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4446555

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız

İletişim Bilgilerimiz:
Müşteri Hizmetleri: 444 6 555
Genel Müdürlük: Asker Ocağı Caddesi Süzer Plaza, No:9 Kat:S2 34367 Elmadağ Şişli/İSTANBUL
Tel:(212) 705 00 00 Fax:(212) 705 00 99
Üst Menüden Pizza hut şubeleri Harita Üzerinde Bulabilir Google Maps ile yol Tarifi Alabilirsiniz.

Süzer Grubu şirketlerinden Turkent Gıda A.Ş. bünyesinde bulunan Pizza Hut Türkiye, bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Muğla ve Adana’daki toplam 41 restoranıyla müşterilerine hizmet veriyor. Pizza Hut, restoranlarında sunduğu kalite ve lezzetleri evlere servis hizmeti aracılığıyla pizzaseverlerin bulundukları her noktaya ulaştırıyor. “Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla, senede 2.000.000 müşterisine ürünlerini sıcacık ve en lezzetli haliyle, en hızlı şekilde kapılarına kadar teslim ediyor. Pizza Hut, pizza çeşitlerinin yanı sıra başlangıç, salata, makarna ve tatlı alternatifleriyle de vazgeçilmez lezzetler sunuyor.
 
Pizza Hut efsanesinin kökleri 1958 yılına kadar uzanıyor. ABD Kansas Wichita’da iki kolej öğrencisi, aile dostlarının tavsiyesiyle bir pizza girişimi başlatmaya karar verirler. Girişimlerini hayata geçirmek için annelerinden 600 dolar alarak yola çıkan kardeşler, yoğun bir iş merkezinin yol kavşağında bir yer kiralarlar. İlk Pizza Hut restoranı böylece açılır ve dünyanın en başarılı pizza restoranı girişimi de hayata geçirilmiş olur.
 
Pizza Hut geride kalan 50 yılı aşkın süre boyunca lezzet ve kalite konusundaki özeniyle pizzaseverlerin beğenisini kazanmış, sektöründe öncülüğü üstlenmiştir. Bugün Amerika’daki 7.200 restoranın yanı sıra Pizza Hut’ın 90 ülkede 5.600’ün üzerinde restoranı bulunmaktadır.pizza tarifleri,pizza oyunları,pizza hut batıkent,pizza hut online sipariş,dominos pizza,pizza hut sipariş telefonu,pizza hut telefon,pizza hut sipariş,pizza hut call center,pizza hut telefon sipariş,pizza hut telefon,pizza hut telefon numarası,pizza hut sipariş hattı 444,bu numara ile her türlü sorularına cevap bulabilirsiniz..

Benzer Yazılar

Pizza Hut Sipariş Hattı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh