22 Şubat 2013 Cuma

Markafoni Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Markafoni Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4441847

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

VİPİNDİRİM ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ertuğrul Gazi Cad. No: 4 Küçükköy 34250 İstanbul
Ürün iade adresi: Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:18 Orhanlı/Tuzla 34956 İstanbul
Ticaret Sicil No: 661076
Sorumlu kişi: Bestem Kibar
444 1 847
Markafoni hakkında her türlü sorunuz için bize 7/24 Destek bölümümüzden veya destek@markafoni.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.
Markanızı Markafoni’de görmek istiyorsanız:
markaniz@markafoni.com
Basın mensubuysanız bilgi için:
pr@markafoni.com

2008 yılında, İstanbul Asmalımescit’teki bir ofiste, Türkiye’nin ilk alışveriş kulübü olma fikriyle yola çıktığımızda, yolumuz uzun, hedeflerimiz büyüktü. Modayı herkese ulaştırmak, trend olan her şeyi daha erişilebilir kılmak istiyorduk. Ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekip olmanın sinerjisiyle hareket ettik; kısa sürede 600 çalışanla faaliyet gösteren bir e-ticaret grubu haline geldik. Gelin, bu değişimin sonuçlarına bakalım, Markafoni’yi sizlere daha yakından tanıtalım.
Yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel uygun fırsatlarla sunmak üzere yola çıkan Markafoni, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor. Markafoni, üyelerini, mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma zahmetinden kurtarıyor. Farklı kategorilerdeki ürünlerini, %90’a varan indirimlerle sunuyor.
Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Markafoni, modayı sadece giyimden ibaret görmüyor. Kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon gibi kategorilerde de seçkin markaların ürünlerine yer veriyor.

Markafoni hizmetleri telefon,markafoni müşteri hizmetleri telefon numarası,markafoni müşteri hizmetleri telefonu markafoni iş ilanları,markafoni giriş sayfası,markafoni telefon numarası,markafoni iletişim bilgileri yukarıdaki gibidir..

Modanın nabzını tutan Markafoni, İstanbul Gaziosmanpaşa’daki Ulusal Mimarlık Ödülü’ne sahip 10 bin metrekarelik merkez binası ve Kurtköy’deki 25 bin metrekarelik lojistik tesis alanı ile toplam 35.000 metrekarede uzman ve deneyimli ekibiyle faaliyet gösteriyor.
Türkiye’nin önde gelen e-ticaret holdingi olma yolunda ilerleyen Markafoni Grubu, yurtiçi bünyesinde markafoni.com, enmoda.com, misspera.com, ucuzu.com ve zizigo.com olmak üzere beş şirket bulunduruyor. Yurtdışında ise Polonya ve Ukrayna başta olmak üzere toplam sekiz ülkede faaliyet gösteriyor. Dünya multimedya devi Naspers’a bağlı MIH Allegro, Markafoni hisselerinin %70’e yakınını elinde tutuyor. Bu ortaklığın gücüyle hareket eden Markafoni, global bir Türk e-ticaret markası olmayı hedefliyor.
Markafoni ile her alışveriş, bir aşk.
Tarzınıza uygun bir giysiyle, çantayla ya da ayakkabıyla karşılaştığınızda ne kadar heyecanlandığınızı, aşkla dolduğunuzu görüyoruz. Bu duyguları her gün yeniden yaşamanız için; tutku duyduğunuz parçaları, stilinize uygun formlarda ve akıllı alışveriş seçenekleriyle sunuyoruz. Modayı bir yaşam biçimi olarak görenleri, Markafonik Aşk’ın parçası olmaya davet ediyoruz.
Modanın nabzı, Markafoni’de atar.
Daha fazla seçenek ve çeşitle karşılaşmanız için dünya modasına yön veren markaları, butik üretim yapan tasarımcıları, stiliyle kitleleri etkileyen ünlüleri vitrinlerimizde ağırlıyoruz. Ayrıca, her hafta yeni bir konsepte yer verdiğimiz Lookbook kampanyalarımızla da tarzınıza dair yeni öneriler sunuyoruz.
Modayı Markafoni Yönlendirir.
Her gün onlarca yeni kampanyayla ve çok cazip avantajlarla karşınıza çıkıyoruz. Çünkü, modayı takip etmeyi seven, tarz sahibi olmayı önemseyen üyelerimizi memnun ve mutlu etmek istiyoruz.
Sevdiğiniz ünlülerin tarzlarını merak ettiğinizi, daha yakından incelemek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle de, bir günlüğüne ünlü isimlere konuk oluyor, gardıroplarına daha yakından bakıyor, onların tarzlarına en yakın parçalardan oluşan ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Bir parça ilhamın herkese faydası var; biliyoruz.
Haftada bir düzenlediğimiz Markafoni Lookbook kampanyalarımızla bazen bir parçayı bazen de bir tarzı yeniden yorumluyoruz. Seçkin markaların ürünlerine yer verdiğimiz bu kampanyalarımızda, kombin biçimleri, renk kullanımları ve konseptler konusunda önerilerde bulunuyoruz.
Her üyemize VIP hizmet
Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir öneme sahip... Dolayısıyla, sizi mutlu etmeyi, varlık sebebimiz olarak görüyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden iade etmenize olanak sağlıyoruz. Satın alma ve iade süreçlerinde, SMS ve e-posta yoluyla sizleri bilgilendiriyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri uygulamasıyla da keyifli ve kolay alışverişin kapılarını aralıyoruz. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanız için, güvenilirliği yüksek sitelere verilen Yeşil Tarayıcı ile güvenliğinizi maksimuma çıkarıyoruz. Dahası, sattığımız her ürün için orijinal ürün garantisi veriyoruz.
Bir dakikada alın, bir ömür boyu bağlanın.
Günden güne büyüyen Markafoni, zengin kampanya ve konseptlerle karşınıza çıkmaya, alışverişin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Markafoni’de geçireceğiniz birkaç dakika, bir ömür boyu tutkuyla bağlanacağınız ürünlerle tanışmanızı sağlıyor.

Bu numara İle markafoni şikayet,markafoni iletişim,markafoni nedir,markafoni davetiye,markafoni alışveriş,markafoni davetiyesi,markafoni giriş kodu,markafoni telefon numarası,markafoni müşteri hizmetleri tel,markafoni müşteri gibi konularda yardım alabilirsiniz..


Benzer Yazılar

Markafoni Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh