19 Şubat 2013 Salı

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4449393

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri Temsilcisine bağlanıyor.
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız

Üst Menüden Kuryenet Şubelerini Google Maps İle Harita Üzerinde Bul Yol tarifi Alabilirsiniz
Kuryenet, tüm Türkiye'ye yayılmış olan hanlar ( Aktarma merkezleri ), acenteler, şubeler ve satış mağazaları ( NARPOST ) ile, 325 noktada, yaklaşık 3000 personeli ve 1100 aracı ile, günde 400,000 adrese uğrama kapasitesine sahip saygın bir dağıtım pazarlama şirketidir.
KARGONET ve NARPOST markaları ile kargo alanında yeni bir yapılanma geliştiren şirketimiz, 2011 yılında 45 milyonun üzerinde kargo gönderisinin sahiplerine ulaşmasına aracılık etmiştir.
Kuryenet ilk kurulduğu günden itibaren, gönderileri barkodlamak sureti ile gönderi takibi sağlayan ilk Türk firması olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de yaygınlaşmasında başrolü oynamıştır. Anında takip ve raporlama sistemleri ile, gönderilerin sahadaki her hareketi, sonuçları, tam ve doğru olarak müşterilerin anlık takibine sunulmuştur. Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetleri de grup bünyesindeki şirketler tarafından gerçekleştirilmektedir.
Kuryenet her yıl ödediği vergilerle Şişli vergi dairesinde ilk sıralarda yerini alarak, teşekkür belgesi ile onurlandırılmaktadır. kuryenet şubeleri,kuryenet gönderi takip,kuryenet telefon,kuryenet telefon numarası,kuryenet ankara,kuryenet izmir,kuryenet ankara telefon,kuryenet sefaköy adresi,kuryenet telefon,kuryenet şikayet,kuryenet takip,kuryenet şube telefonları,kuryenet müşteri hizmetleri,kuryenet acenteleri

İletişim
Kuryenet A.Ş.
Telefon : +90 212 444 93 93
E-mail : info@kuryenet.com.tr
kuryenet şikayet,kuryenet telefon,kuryenet küçükyalı şubesi,kuryenet şubeleri kocaeli,kuryenet müşteri hizmetleri telefonu,kuryenet müşteri hizmetleri numarası,kuryenet şubeleri,

Kuryenet Türk dağıtım sektörüne adım atmadan önce sektörde çok dağınık bir yapı ve basit dağıtım standartları mevcuttu...Barcodsuz gönderiler, büyük çoğunlukla kimlik bilgisi alınmaksızın ve imzasız yapılan teslimatlar, kaybolan gönderiler, yanlış kişiye teslimatlar,düşük teslimat oranları vs...Bu eksik sistem sonucu, doğal olarak yapılan araştırmalar gösteriyordu ki ; Müşterilerin dağıtım sektöründe en çok şikayetçi oldukları konu; " Kaybolan veya yerine ulaşmayan gönderiler " idi. Kuryenet bunun ana nedeninin "Takipsizlik" olduğunu saptadı ve bu hususu önemseyerek yeni kurallarla 1994 yılında dağıtım sektörüne adımını attı. Öncelikli ana hedefini, müşterilerin bu en büyük sorununa çözüm üretmek olarak belirledi.  

Bu hedef doğrultusunda şirket, sektörde ilk Türk uygulayıcı olarak "Barkod takipli gönderi" uygulamasını başlattı. Böylece gönderilerin her hareketinin, gerek şirket içerisinde ve gerekse müşterilerce takip edilmesi sağlanmış oldu. Müşteriler verdikleri gönderinin, dağıtımdaki her aşamasını anında izleyebilmenin memnuniyetini yaşadılar.

Kuryenet, "Sadece kaybetmemek yetmez, gönderiyi doğru alıcılara ulaştırmak ve bunu imza ile belgelemek de en az onun kadar önemlidir" prensibi ile, bir kurallar manzumesi oluşturarak, "Güvenli Teslimat Kuralları" nı, uygulamaya başladı. Bu çerçevede randevulu teslimat, kimlik karşılığı ve imzalı teslimat modelleri geliştirerek sektörde dağıtım standartlarını yukarı seviyelere taşıdı.

Şirket bu özelliklerinin yanına "Hızlı teslimat" özelliği de katabilmek için bölgesel yaygınlığın ve işbirliğinin önemini kavrayarak, "Acentelik sistemi" geliştirdi. Ülkenin her karış toprağına ulaşan yaygın acente ağı sayesinde, dağıtım hızı ortalamaları sektörde alışılmamış sürelere indi.

"Sahadan gelen haberleri tüm doğruluğu ve şeffaflığı ile müşterisine sunmak, sahada müşteri memnuniyeti sağlamak" da Kuryenet'in en büyük özelliklerinden birisi oldu. Sahadan " Doğru bilgi " alabilen ve gönderileri anlık takip edebilen üreticiler, hareket planlarını buna göre ayarlayarak, müşteri portföylerini hızla geliştirebildiler. Müşterilerinin portföylerini geliştirebilme yeteneği Kuryenet'i öne çıkarttı.Özellikle maddi değer taşıyan gönderilerin adresi Kuryenet oldu.

Türk dağıtım sektörü Kuryenet'in öncü katkılarıyla, son 18 yılda büyük bir gelişme kaydetmiştir.Tüm sektör, Kuryenet'in öncülük yaptığı yüksek standartlı dağıtım sistemine bugün artık adapte olmuştur. Buna rağmen, Kuryenet'e olan talebin nedeni, "Öncü Firma" özelliği ile, dağıtım sektöründe oluşabilecek yeni devrimleri gerçekleştirebilme potansiyeline sahip yegane firma olmasıdır" denebilir.   kuryenet çağrı merkezi iş başvurusu,kuryenet çağrı merkezi iş rehberi,kuryenet çağrı merkezi telefon numarası,kuryenet çağrı merkezi telefon rehberi,kuryenet çağrı merkezi firmaları,kuryenet telefon,kurye net çağrı merkezi,kuryenet takip

Benzer Yazılar

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh