20 Şubat 2013 Çarşamba

Kipa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kipa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0 800 4154400

Yukarıdaki numaradan ücretsiz Kipa Tüketici Hattına ulaşabilirsiniz.
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Kipa Genel Merkez
Adres: Yeni Havaalanı Cad. No:40 Çiğli / İzmir
Tel: +90 232 398 88 88
Ücretsiz Tüketici Hattımız: 0800 415 44 00

tesco kipa kitle,kipa etkinlik,kipa etkinlikleri,kipa telefon,çiğli kipa iletişim,derince kipa iletişim,çorlu kipa iletişim,balçova kipa iletişim

Çevre Dostu Mağazalar

Tesco Kipa olarak 2006 senesinde mağazalarımız ve dağıtım merkezimizlerimizde metre başına düşen karbon salınımını 2020 yılında % 50 azaltma sözü verdik, Mart 2009 ise 2050 yılında sıfır karbon emisyon yayan bir şirket olmayı hedefliyoruz. Mart 2011 senesi itibariyle koymuş olduğumuz bu hedefin % 26’sına ulaşmış bulunmaktayız. Gerçekleştirmiş bulunduğumuz hedef doğaya 334,204 ağaç dikmek ile eşdeğerdir. Halen Kuşadası, Mersin, Marmaris, Salihli, Derince, Yalova, Edirne, Çorlu, Lüleburgaz, Kırklareli, Keşan, Silivri, Balıkesir, Ayvalık, Turgutlu, Polatlı, Torbalı, Muğla, Fethiye, Çerkeköy, Edremit, Adapazarı, Isparta ve Çiğli olmak üzere doğal enerji kaynaklarının kullanımına ağırlık verdiğimiz 24 adet çevre dostu mağazamız bulunmaktadır. 2 mağazamızda her biri 30 kw kapasiteye sahip olan güneş (fotovoltaik) enerjisi panellerini ve birçok mağazamızda elektrik enerjisinden tasarruf etmemizi sağlayan gün ışığı sistemlerini kullanmaktayız. Bu sistemlerimizi yeni açacağımız mağazalarda da kullanmaya devam edeceğiz. Çiğli mağazamızda ise doğal gazdan elektrik ihtiyacımızın % 80’ini karşılamaktayız. Ayrıca, bu tesis ile elde ettiğimiz ısıyı yazın soğutma ve kışın ısıtma amaçlı kullanmaktayız. Tüm operasyonlarımızda su kullanımını azaltmak için kullandığımız muslukları fotoselli musluklarla yeniledik.

3. Küresel Isınma Konferansı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte 2008 ve 2009 yıllarında İstanbul’da ilk ikisini gerçekleştirdiğimiz konferansın ardırında 2010 yılında 3, Küresel Isınma Konferansını Ankara’da gerçekleştirdik. Sonuç bildirgesine ulaşmak için tıklayınız.

Yarının İzleri " Dünyamızın Geleceği İçin Bayrağı Çocuklar Devralıyor"

Yarının İzleri, Tesco Kipa, Unilever, Toçev(Tuana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) işbirliği ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın katkılarıyla çocukların küresel ısınma konusunda ki farkındalıklarını arttırmak ve küresel ısınma konusunda bilgilendirmek için geliştirdiğimiz interaktif tiyatro oyunu, küresel ısınma kitapçığı ve Mithat Bereket ve ekibi tarafından hazırlanan kısa film ile çocukları eğitmeyi amaçlayan bir projedir. Projenin başladığı 2009 yılından bu güne kadar birçok şehirde 25,000 öğrenciye ulaşmıştır.

Türk Kızılayı

Türk Kızılayı ile beraber 2010 senesinde 4. Kez Ramazan Kampanyamızı gerçekleştirdik. 2010 yılında 17,367 paket ihtiyacı olan ailelere bağışlanmıştır. Türk Kızılayı ve Kipa’nın Kan Bağışı Kampanyası ile sadece 2010 yılında 1,300 ünite kan çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından Türk Kızılayı’na bağışlanmıştır.

Kipa Haydi El Ver

Çalışan gönüllü projemiz Kipa Haydi El Ver Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuyla birlikte yürütülmektedir. Proje kurumlardan faydalanan çocuk ve gençlerin sosyal becerilerini geliştirerek topluma daha kolay uyum sağmalarını amaçlamaktadır ve özel bir şirketle bu tarzda yürütülen tek projedir. 2011 yılında proje İzmir Valiliği tarafından gümüş madalya almaya hak kazanmıştır. Proje ile birlikte gönüllülerimiz ve kurumlardan faydalanan genç ve çocuklar 1600 saat birlikte gönüllü faaliyet gerçekleştirmişlerdir.

Aile Klüpleri

Mersin, Derince, Salihli, Yalova, Derince ve Konya’da bulunan 5 Aile klübümüz ve Çiğli’de bulunan Kültür Merkezimizin 50,000’den fazla üyesi sportif, kültürel ve eğitim temalı kurslardan ve seminerlerden yararlanmaktadır.kipa müşteri hizmetleri numarası,kipa şikayet,kipa müşteri hizmetleri tel,kipa müşteri hizmetleri telefon,tesco kipa,kıpa avm,tesco kipa müşteri hizmetleri,kipa müşteri şikayetleri


Benzer Yazılar

Kipa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh