24 Şubat 2013 Pazar

İTO Kilit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


İTO KilitÇağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
MÜŞTERİ DESTEK HATTI  7/24 : 
 444 2 486


MERKEZ OFİS

IR Emniyet ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.
Kayışdağı Cad. Karaman Çiflik Yolu No: 45
Kar Plaza Kat: 12 34752 İçerenköy/İstanbul/Türkiye

Tel.      (216) 5726351
Faks    (216) 5726349

MÜŞTERİ DESTEK HATTI  7/24 :  444 2 486

Müşteri Hizmetleri: gediz@irco.com
Pazarlama İletişim: tugce_karadeniz@irco.com
İnsan Kaynakları: cangul_canpolat@irco.com


FABRİKA

IR Emniyet ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.
D100 Karayolu Üzeri 9. KM 81100
Şaziye Köyü/Düzce/Türkiye

Tel    (380) 5365050
Faks (380) 5365051


BATI ANADOLU BÖLGE MÜDÜRÜ
 Bülent Uyar
GSM +90 (533) 4865411
bulent_uyar@irco.com

 
ORTA ANADOLU BÖLGE MÜDÜRÜ
Yaşar Kemal Yavuz
GSM  +90  (533) 6825388
yasar_kemal_yavuz@irco.com
ÖZEL MÜŞTERİLER SATIŞ MÜDÜRÜ-Üretim

Volkan Yörütken
GSM +90  (530) 9775374
volkan.yorutken@irco.com


1954 yılında kurulan İTO Kilit, Türkiye’de sektörün önde gelen emniyet ve güvenlik ürünleri sağlayıcısı konumuna gelmiştir.  Düzce’de bulunan fabrikasında kapı hırdavatı, silindirler, asma kilitler, master anahtar sistemleri, kapı hidrolikleri ve panik çıkış kilitleri üretmektedir.

İTO Kilit, Ingersoll Rand Security Technologies (Güvenlik Teknolojileri) bünyesine dahil olmuştur.  Ingersoll Rand'in Güvenlik Teknolojileri Sektörü, ürünleri ve hizmetleri ile emniyetli, güvenli ve üretken ortamlar yaratan global bir liderdir. Bu sektörün önde gelen ürünleri elektronik ve biyometrik giriş kontrol sistemleri, zaman ve giriş kontrol, çalışanın zaman çizelgelemesi sistemleri, mekanik kilitler, taşınabilir güvenlik ürünleri, kapı hidrolikleri, acil çıkış kilitleri ve panik barlar, mimari hırdavat, çelik kapı ve kapı kasaları, ve tüm global güvenlik pazarı için diğer teknolojik ürünler ve hizmetleri içerir.

Ingersoll Rand, zengin ürün portföyü ile Güvenlik Teknolojileri Sektörünün pazar lideri markalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Hastane kilitleri,otel tipi kilitler,elektronik kilitler, elektromanyetik kilitler, panik çıkış kilitleri, kapı hidrolikleri, rozetli paslanmaz çelik ve antibakteriyel kapı kolları, çekme kolları, menteşeler, yer tipi ve duvar tipi stoperler gibi kapı aksesuarları ve biyometrik giriş kontrol sistemleri gibi ürünleri ürün gamına eklemiştir. Türkiye pazarında sunulan bu ürünler  Briton, Cisa, Glynn-Johnson, Ives, LCN, Locknetics, Normbau, Schlage ve Von Duprin  gibi bilinen markalarla pazara sunulmaktadır.

Düzce’de bulunan fabrika, Ingersoll Rand tarafından 2006 yılı başında “Mükemmel Üretim Merkezi” olarak seçilmiştir.  Düzce’de bulunan fabrika, Briton markalı mekanik kilitler, panik çıkış kilitleri ve kapı hidroliklerinin ana tedarikçisi olmuş ve İngiltere’yi ana ihracat pazarı olarak konulandırmıştır.  Fabrika, Avrupa’da bulunan diğer Ingersoll Rand Security Technologies markalarının da tedarik merkezi olarak çalışmaktadır.

İTO Kilit ürünleri Orta Doğu, Avrupa ve Balkanlar’daki birçok ülkeye ihraç edilmekte ve Türkiye’de çok önemli dağıtım kanallarında satılmaktadır.

Türkiye’deki satış yapısı; ülke çapına yayılmış bayi ağı, İstanbul, İç Anadolu, Akdeniz, Konya, İzmir, Doğu Anadolu ve Karadeniz ve Gaziantep bölgeleri ve bu bölgeler bazında yapılandırılmış bir satış ekibinden oluşmaktadır.Benzer Yazılar

İTO Kilit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh