24 Şubat 2013 Pazar

İstanbul Ulaşım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Ulaşım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4440088

İletişim
Adres: Ferhatpaşa Metro Tesisleri, İstanbul Cad. Esenler / İSTANBUL
Posta Kodu:  34220
Telefon: +90 212 568 99 70
Fax: +90 212 568 89 00
Kurumsal İletişim:  info@istanbul-ulasim.com.tr,

İstanbul Ulaşım
İSTANBUL ULAŞIM A.Ş., İstanbul'daki mevcut Tramvay, Metro, Hafif Metro, Füniküler ve Teleferik hatlarının işletmeciliğini yapan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir şirkettir.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul'da kent içi raylı sistemlerin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul Ulaşım A.Ş. toplam 100 km uzunluğundaki 7 kent içi raylı sistem hattının işletmeciliğini yapmaktadır. İşletmeciliğini yaptığı Zeytinburnu-Kabataş tramvay hattı Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği tarafından yüksek yolcu talebini karşılama alanında dünyada en iyi uygulama seçilen İstanbul Ulaşım her gün 1.100.000'in üzerinde yolcuya hizmet vermektedir.

İstanbul’da giderek ivme kazanan raylı sistem yatırımlarının tamamlanmasıyla birlikte kısa zamanda çok daha fazla sayıda yolcuya hizmet verecek olan Ulaşım A.Ş. 2005 yılında imzaladığı Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği Sürdürülebilir Gelişme Beyannamesi ile sürdürülebilir gelişme alanındaki taahhüdünü de ortaya koymuştur.istanbul ulaşım metro,istanbul ulaşım haritası,istanbul ulaşım rehberi,istanbul ulaşım iş başvurusu,istanbul ulaşım otobüs,istanbul ulaşım metrobüs,istanbul ulaşım insan kaynakları,istanbul ulaşım haritası metrobüs

Benzer Yazılar

İstanbul Ulaşım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh