7 Şubat 2013 Perşembe

ING Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ING Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0 850 2220600

4440600


Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.
Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 2 - 0 - 0 Tuşlayınız. Yanlış işlem yaptınız uyarısından sonra temsilciye bağlanıyor.
Güvenlik ve Şifre İşlemleri İle İlgili Sorular

Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ve şifresini nasıl alabilirim?

Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ve şifrenizi kapalı zarf içerisinde şubemizdeki müşteri temsilcimizden alabileceğiniz gibi, ING Bank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 600’ü arayarak da alabilirsiniz. Bunun için ING Bank Telefon Bankacılığı müşteri temsilciniz, sizden isteyeceği kişisel bilgilerinizle gerekli güvenlik teyidini yaparak işleminizi gerçekleştirecektir.

Telefon Bankacılığı Şifremi ve kullanıcı kodumu unuttum, ne yapmalıyım?

Eğer Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ,şifrenizi unutursanız, 0850 222 0 600'ü arayın ve Sesli Yanıt Sistemi'nden; önce Şifre İşlemleri Menüsü olan 4'ü, ardından “Telefon Bankacılığı şifrenizi unuttuysanız" mesajı olan 5'i tuşlayınız. Müşteri temsilciniz, yeni şifrenizi almanız için size yardımcı olacaktır.

Telefon Bankacılığı şifremi değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Telefon Bankacılığı şifrenizi değiştirmek istediğinizde, 0850 222 0 600'ü arayın ve Sesli Yanıt Sistemi'nden; önce Şifre İşlemleri Menüsü olan 4'ü, ardından “Telefon Bankacılığı şifrenizi değiştirmek için " mesajı olan 5'ü tuşlayınız veya İnternet Şubesi'nde "Güvenlik ve Şifre İşlemleri" menüsünden "Şifre İşlemleri" menüsüne girerek şifre değişikliğinizi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı kodumu değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Kullanıcı kodunuz sabittir ve size özeldir. Kullanıcı kodu değişikliği yapılamamaktadır.Kullanıcı kodunuzu unutursanız 0850 222 0 600numaralı Telefon Bankacılığımızdan yardım alabilirsiniz. Yeni Kullanıcı kodu için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığı kullanıcı kodunu ve şifremi kaybettiğim veya çaldırdığım zaman ne yapmalıyım?

ING Bank Telefon Bankacılığı kullanıcı kodunuzu kaybetme ya da çaldırmanız halinde vakit kaybetmeden 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığımıza veya en yakın şubemize bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

İnternet şubesinde kullandığım parola bilgisini unuttuysam Telefon Bankacılığından yardım alabilir miyim?

ING Bank internet şubesinde kullandığınız parola bilgisinin sıfırlanması ve sizin internetten yeni parola belirlemeniz için 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığımızı kullanıcı kodu ve şifrenizi tuşlayarak aramanız veya şubenize gitmeniz gerekmektedir.Gerekli kontroller yapılarak temsilciniz tarafından size yardımcı olunacaktır.

Telefon Bankacılığından internet şubesi IP kısıtlaması konusunda işlem yapabilir miyim?

Telefon Bankacılığı aracılığı ile IP kısıtlama işleminin yapılabilmesi için mutlaka kullanıcı kodu ve şifrenizi tuşlayarak müşteri temsilcimize bağlanmanız gerekmektedir.

Telefon Bankacılığı ile yaptığım Eft/Havale işlemleriden ücret alınır mı?

ING Bank Telefon Bankacılığı ile gerçekleştireceğiniz Eft işlemlerinde işlem başına 5 TL, Havale işlemlerinde işlem başına 2 TL ücret alınmaktadır.

Telefon Bankacılığı güvenilir mi?

Telefon Bankacılığı güvenilirdir. Çünkü müşteri temsilcisi kesinlikle şifrenizi görmez ve tüm konuşmalar kaydedilmektedir.

Bireysel Kredi İşlemleri İle İlgili Sorular

Telefon Bankacılığından bireysel kredimle ilgili bilgi alabilir miyim?

ING Bank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 600’den 6 numaralı bireysel krediler ile ilgili menüden haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.

Bankanızdan kredi kullanmak için Telefon Bankacılığı aracılığı ile başvuru yapabilir miyim?

Kredi başvuruları şubelerimizden ve internet sitemizden yapılmaktadır. Telefon bankacılığı aracılığı ile mevcut kredilerimiz hakkında bilgi alabilir ve belli kampanyalarımız için başvuru yapabilirsiniz.

Kredime internet ve telefon bankacılığından hangi saatler arasında ödeme yapabilirim?

Haftaiçi 07:00-19:00 saatleri arası Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ve şifrenizi tuşlayarak bağlandığınız müşteri temsilcimiz ya da internet bankacılığı ile kredi ödemenizi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri İle İlgili Sorular

Telefon Bankacılığı aracılığı ile Kredi Kartı başvurusu yapabilir miyim?

Kredi kartı başvuruları şubelerimizden yapılmaktadır.

Telefon Bankacılığından kartlarımla ilgili adres bilgisini güncellettirebilir miyim?

Kartlarınızla ilgili adres güncelleme işlemlerini Telefon Bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap İşlemleri İle İlgili Sorular

Telefon Bankacılığı aracılığı ile Likit Hesap tanımlama işlemi yaptırabilir miyim?

Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ve şifrenizi tuşlayarak müşteri temsilcimiz yardımıyla Likit Hesap tanımlatabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı aracılığı ile yaptığım Likit Hesap tanımlama işlemi hangi tarihte geçerli olur?

Hafta içi saat 14:00'dan önce yapılan likit hesap tanımlamaları aynı gün; hafta içi saat 14:00’dan sonra ve haftasonu yapılan Likit Hesap tanımlama işlemleri ise bir sonraki iş günü geçerli olacaktır.

Telefon Bankacılığında TL için vadeli hesap açışında işlem limiti var mıdır?

TL için vadeli hesap açılışında alt limit 1000 TL’dir. Üst limit yoktur. Ancak 7 gün 24 saat 100.000 TL’den fazla açılan vadeli hesaplar için artı bir gün valör uygulanır.

Telefon Bankacılığında Kredili Mevduat hesabı açabilir miyim? Kredili Mevduat hesabım hakkında bilgi alabilir miyim?

Kredili Mevduat hesapları sadece şubelerimiz aracılığı ile açılmaktadır. Tanımlı bir kredili mevduat hesabınız varsa telefon bankacılığı kullanıcı kodu ve şifresi ile bağlandığınızda müşteri temsilcimiz hesap detayınız konusunda size bilgi verecektir.

EFT İptal/düzeltme işlemlerini Telefon Bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilir miyim?

Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı aracılığı ile yaptığınız Eft işlemlerinde, iptal/düzeltme taleplerinizi Telefon Bankacılığı aracılığı ile iletebilirsiniz. Şubelerimizden yaptığınız Eft işlemlerindeki iptal/düzeltme taleplerinizi şubelerimiz aracılığı ile iletebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı bölümüne yazılı veya sözlü ilettiğim taleplerimi ne şekilde takip edebilirim?

Telefon Bankacılığı bölümüne yazılı veya sözlü ilettiğiniz bir talebinizi takip etmek için 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığımızı arayabilirsiniz.

ING Bank yurtdışı şubelerine Telefon Bankacılığı aracılığı ile para transferi yapabilir miyim?

ING Bank yurtdışı şubelerine sadece şubelerimiz aracılığı ile para gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. bank pozitif telefon,bankpozitif şubeleri,müşteri hizmetleri, müşteri hizmetleri temsilcisi, tel no, telefon numarası, müşteri ilişkileri, müşteri hizmetleri telefonu, iletişim, iletişim merkezi, çağrı merkezi, destek hattı, destek hatti, teknik destek, sipariş hattı,sipariş tel no

Benzer Yazılar

ING Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh