25 Şubat 2013 Pazartesi

Hızlıal.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Hızlıal.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Lütfen sitemiz ve ürünlerle ilgili bilgi almak istediğiniz de Hızlı Mesaj' dan mail atınız.

Hızlıal.com web tabanlı destek veren bir kurumdur. Tüm iletişim internet üzerinden yapılmaktadır.

Sitemiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize 08:30 ila 18:45 arasında Hızlı Mesaj bölümünden ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz kısa sürede size yanıt verecektir.

Hızlıal.com müşteri hizmetleri sadece sitemizde yer alan Hızlı Mesaj yoluyla hizmet vermekte olup MSN ekleme yoluyla yapılan bilgileri lütfen dikkate almayınız.

Ünvanı : TREND MAĞAZACILIK VE İNTERNET HİZMETLERİ KUY. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. Ticaret Sicil No : 622529 Merkezin Adresi : Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 13 Ümraniye - İSTANBUL - TÜRKİYE Tel : (216) 645 00 00 Fax : (216) 645 00 50 E-Mail : musterihizmetleri@hizlial.com

Hakkımızda

Teknoloji alanında 1986 yılından bu güne edindiğimiz tüm tecrübe ve birikimi siz müşterilerimizle daha fazla paylaşabilmek için 2007 yılında www.hizlial.com Trend A.Ş. isimli şirketimiz kurulmuştur. En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı bir yaşam ilkesi olarak gören Trend A.Ş. olarak diğer en büyük özelliğimiz ucuz fiyat politikası ile hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve 23 yıllık tecrübemizi siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır.

Hizlial.com olarak bir şirketin geleceğinin siz müşterilerimizin elinde olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli etken olarak düşünmekteyiz. Hizlial.com ?un sunduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile müşterilerimiz için yeni bir gelecek yaratmakta, yaşam tecrübesini iyileştirmeye çalışmaktayız.

Türkiye?'yi güvenli ve hızlı e-ticaret ile buluşturuyoruz.

TREND MAĞAZACILIK VE İNTERNET HİZMETLERİ KUY. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 13 Ümraniye - İSTANBUL-TÜRKİYE Fax: (0216) 645 00 50 Sarıgazi-859 051 9122

Benzer Yazılar

Hızlıal.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh