22 Şubat 2013 Cuma

Grupfoni Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Grupfoni Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 228 93 36

1. Müşteri temsilcisine bağlanmak için
2. Grupfoni'de işletmenizin yer alması için
3. Muhasebe için
4. For English
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız

Grupfoni Elektronik Hizmetler Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.
İletişim Bilgileri

TEMA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ KAĞIT KIRTASİYE GIDA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres:  Gülbahar Mh. Altan Erbulak Sk. No 14 Şişli/Mecidiyeköy
Müşteri Hizmetleri e-posta: support@grupfoni.zendesk.com

grupfoni nedir?
%90'a varan indirimlerle hayat artık daha kolay, şehir artık daha güzel! Kurulduğumuz günden bu yana üyelerimize yaşadıkları şehrin restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik hizmetlerini, kültür ve sanat etkinliklerini avantajlı fiyatlarla sunan bir platform olarak faaliyet gösteririz.
Siteye üyelik paralı mı?
Ücretsiz, zahmetsiz, hızlı üyelik...Siteye üye olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

grupfoni güvenli mi?
Dünya standartlarına uygun ve en yaygın güvenlik sistemini kullanıyoruz.Dünya çapında büyük şirketler tarafından yaygın olarak kullanılan 128 SSL GlobalSign güvenlik sistemi, günümüzde kredi kartı güvenliği ile ilgili uygulanan standartlara bire bir uyar.
Katılımcı alt sınırı ne demek?
Yeterli sayıda kişi bir araya gelsin, fırsat geçerlilik kazansın.Sunulan fırsatların geçerlilik kazanması için belirli sayıda katılımcının fırsattan yararlanması gerekir. Yararlanmak istediğiniz fırsatları arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşarak katılımcı alt sınırına daha çabuk ulaşılmasını sağlayabilirsiniz
grupfoni'de kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sisteme kaydedilmez. Kişisel bilgileriniz ve e-posta adresiniz hiçbir kuruluşla paylaşılmaz.


Kurulduğumuz günden bu yana üyelerimize yaşadıkları şehrin restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik hizmetlerini, kültür ve sanat etkinliklerini avantajlı fiyatlarla sunan bir platform olarak faaliyet gösteririz.

"Şehir artık daha güzel!" sloganıyla yola çıkarak Mart 2010'da kurulduk ve 23 Haziran 2010'da Türkiye'de kollektif satın alma hizmetini ilk sunan şirketlerden biri olarak hizmet vermeye başladık.
grupfoni telefon numarası,fırsat bu fırsat,grupanya iletişim,grupfoni müşteri hizmetleri,groupon iletişim,grupfoni fırsatları,grupfoni nedir
Hafta içi 08:30 – 18:30, Cumartesi 08:30 – 18:30 saatleri arasında telefon desteği vermekteyiz. Telefon desteğimizin yoğun olması halinde, yukarıda bulunan iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda size yardımcı olacağız.

İade ve iptal talepleri maalesef telefon yoluyla kabul edilememektedir. Konu ile ilgili olarak iletişim formunu doldurmanızı önemle rica ederiz,
Bu numara İle grupfoni iletişim,grupfoni şikayet,grupfoni iptal,grupfoni müşteri hizmetleri numarası,grupfoni müşteri hizmetleri telefon,grupfoni müşteri hizmetleri tel,gibi Konularda Yardım Alabilirsiniz..

Benzer Yazılar

Grupfoni Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh