21 Şubat 2013 Perşembe

Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0 216 5547575

Üst Menüde Kurum Şubeleri Adres Telefon Yol Tarifi Google Earth ile ögrenebilirsiniz..

1. Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için

2. Size en yakın Gold'u öğrenmek ve ürün stok bilgisi için
3. Sipariş vermek için
4. Muhasebe için
5. Teknik bilgi ve arızalı ürün için
6. Her türlü sorun, öneri ve şikayetleriniz için
7. Menüyü tekrar dinlemek için
8. Operatöre ulaşmak için
9. For English


İletişim

Ünvan : Gold Bilgisayar Otomasyon Sistemleri A.Ş. 
Adres : Yukarı Dudullu Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 13/7 Ümraniye - İSTANBUL - TÜRKİYE 
Telefon : (216) 554 75 75 Fax : (216) 528 10 10
gold bilgisayar adres,gold bilgisayar kampanya,gold bilgisayar şikayet,gold bilgisayar kadıköy,gold bilgisayar bahçelievler iletişim,tokat gold bilgisayar,gold bilgisayar muğla,gold bilgisayar seyrantepe,gold incirli,gold teknomarket,

GOLD COMPUTER A.Ş.

Teknoloji, ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik! Teknoloji kullanıcısının aradığıysa en son teknolojiyi en uygun fiyata, en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak. 

1991 yılında Kadıköy'deki Yazıcıoğlu İşhanı'nda başlayan yolculuğunu bugün 100'ü aşkın satış noktasındaki 1000'den fazla personelle sürdüren ve Türkiye'de teknoloji market kavramının temellerini atan Gold'da bunların hepsi var!

Biz Gold Teknoloji Hipermarketleri olarak LCD televizyondan notebook’a, telefondan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Gold, yüzlerce marka ve binlerce seçenek arasından 7'den 70'e herkesin kendisine uygun bir seçeneği bulabileceği bir adres olmanın yanında, tüketiciye; seçtiği ürünle sadece teknoloji değil, en ekonomik fiyat, en hızlı teknik servis hizmeti ve en uzun satış garantisi gibi avantajlar sunan bir markadır. 

Biz Gold olarak ilk teknoloji hipermarketimizi 2005 yılında İstanbul-Bahçelievler'de açarken amacımız teknolojideki yenilikleri daha fazla noktada, daha fazla tüketiciyle buluşturmak, teknolojinin insan hayatına getirdiği kolaylıkları ve artı değerleri daha da artırmaktı. 

Bu amaçla sırasıyla İstanbul-Altunizade, İstanbul-4. Levent ve Bursa'daki mağazalarımızı hizmete açtıktan sonra franchisinglerle birlikte Türkiye'nin farklı şehirlerindeki AVM'lerde açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazalarla daha da genişleyen hizmet ağımızla en son teknolojiyi, en uygun fiyatla sunmaya devam ettik. 
gold bilgisayar telefon numarası,gold bilgisayar telefon garantisi,kadıköy gold bilgisayar telefon,gold bilgisayar telefon numaraları,gold bilgisayar adres,gold bilgisayar altunizade telefon,gold bilgisayar telefon fiyatları
Gold'da müşteri memnuniyeti daima önce gelir! 
Bunun için biz müşterilerimize, en bol çeşitte, en uygun fiyatlı teknoloji ve ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken hangi şehirde, hangi Gold Mağazası'nda olursa olsun kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Bugün Türkiye geneline yayılmış 100'ü aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet veren Gold Teknoloji Hipermarketleri, 2010 yılında bu sayıyı 200'e çıkarma hedefiyle gelecekte de daha çok şehirde ve daha çok noktada teknolojinin en hesaplı adresi olmaya devam edecek!

Bu Telefon Numarası İle gold bilgisayar müşteri hizmetleri nedir,gold bilgisayar müşteri hizmetleri sözlük,gold bilgisayar müşteri hizmetleri demek,gold bilgisayar şikayet,gold bilgisayar garanti,pcgold kadıköy,,gold bilgisayar müşteri,hizmetleri telefonu,gold bilgisayar müşteri hizmetleri telefon gibi konularda aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap bulabilirsiniz..


Benzer Yazılar

Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh