24 Şubat 2013 Pazar

GlaxoSmithKline İlaçları Çağrı Merkezi İletişim Telefon NumarasıGlaxoSmithKline İlaçları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 5 475
GlaxoSmithKline'a ait bir ilaç kullanıyorsanız ve bu ilaç ile ilgili bir şikayetiniz varsa, aşağıdaki formu doldurabilir ya da GSK Türkiye Call Center'ı 444 5 GSK (444 5 475) no'lu telefondan arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Ancak yasal ve etik zorunluluklar nedeniyle sağlık çalışanları dışındaki kişilerle ürünlerimizle ilgili bilgi paylaşamamaktayız.

Kullandığınız diğer ilaçlar veya herhangi bir hastalıkla ilgili sorularınızı doktorunuza danışmanızı rica eder, bu tür sorularınıza Sağlık Bakanlığı ve AIFD kuralları gereğince yanıt veremeyeceğimizi bilgilerinize sunarız.

Misyonumuzu, "insanların daha aktif bir hayat sürmelerini, kendilerini daha iyi hissetmelerini, daha uzun yaşamalarını sağlamak ve insan yaşamının kalitesini yükseltmek" olarak benimsedik. Bu prensipten hareketle dünyadaki milyonlarca insana yardımcı olacak yeni ilaçlar ve ürünler geliştirmek temel hedefimiz.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanımlanmış "üç öncelikli hastalık" olan HIV/AIDS, tüberküloz ve sıtma için hem ilaç, hem de aşı araştırması yapan tek ilaç firması olarak, bu alanlarda dünya çapında öncü ilaçlardan bazılarını geliştirmiş olmanın gururu içindeyiz.

İngiltere'deki genel merkezimiz ve ABD merkezli çalışmalarımızla ilaç endüstrisinin lider isimlerinden biri olarak önemli sorumluluklar aldığımızın bilincindeyiz. Bu nedenle misyonumuz, dünya genelinde ulaştığımız herkes için önemli mesajlar içeriyor. Her adımımızı bu misyona sadık kalarak atıyoruz. Yarattığımız etkiyi ölçtüğümüzde, detaylara verdiğimiz önemin anlaşılmış olduğunu görüyoruz.

İhtiyacın en fazla olduğu bölgelere, kademeli fiyat uygulayarak ilaç temin etme sorumluluğunu üstleniyoruz. Güçten düşüren hastalıkların milyonlarca insan üzerindeki etkisinin bilincindeyiz. Bu bilinçle ve misyonumuz çerçevesinde ilaç ve aşılara erişimde sorun yaşayan gelişmekte olan ülkelere çeşitli yardımlar yapıyoruz.

Bilimi ve AR-GE çalışmalarını esas alan bir kurum olarak, araştırmalarımızı güçlü ilaçlara dönüştürme kapasitesine sahip olmanın; her yeni gün yeni ilaçlar bulmak üzere yola çıkmanın yüklediği sorumlulukları sahipleniyoruz.

Altı önemli hastalığın tedavisinde kullanılan ilaçlar üretiyoruz; astım, viral hastalıklar, enfeksiyonlar, zihinsel sağlık ve sindirim rahatsızlıklarına karşı geliştirdiğimiz ilaçlar. Aşı gibi önemli bir alanda öncü olmak ve kanser için yeni tedaviler geliştirmek de temel özelliklerimizden sadece birkaçı…

Benzer Yazılar

GlaxoSmithKline İlaçları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh