22 Şubat 2013 Cuma

Dominos Pizza Sipariş Hattı Çağrı Merkezi Telefon Numarası


Dominos Pizza Sipariş Hattı Çağrı Merkezi Telefon Numarası

4443322

Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.
En Yakın Dominos Pizza Şubesini Bulmak İçin Üst Menüden Yararlanabiliriniz..
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.
444 33 22 nolu telefon numarasını kullanarak siparişlerinizi bize iletebilirsiniz ancak siparişinizi en hızlı şekilde her zaman web sitemiz üzerinden verebileceğinizi unutmayın.


Adres : Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak, İstanbul
Telefon : 0212 280 96 36
E-Posta : info@dominospizza.com.tr


Domino's Pizza dünyasına hoş geldiniz! 1996 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Domino's, bugün Türkiye'nin önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini alırken, modernleşen Türk aile yaşamında da evde pizza keyfini başlatan en yaygın evlere servis şirketi olmuştur.
Domino's olarak asıl işimiz, lezzetli pizzalar yapmak. Hem yepyeni pizza ürünlerimizi tüketicimizin beğenisine sunarken, muhteşem kampanyalarla da bunları desteklemek işimizi hızlı ve eğlenceli kılıyor.
Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak üzerinde çalışılan stratejilerle oluşturduğumuz çok önemli bir taahhüdümüz var. Domino's Pizza “30 Dakika Garantisi” veren ve bu sözün arkasında duran tek firma. 30 dakikayı aşan siparişlerde ise ya bir pizzanız bedava verilir ya da paranız iade edilir. Aynı taahhüdün en önemli destekçisi de %100 mutlu müşteri felsefemiz.
Rakamsal hedeflerimiz, büyüyeceğimiz lokasyonlar, planladığımız restoran sayılarımız alternatifleriyle belirlenmiş durumda. Bu mesajımda hiçbir rakamsal veriye yer vermek istemiyorum. Çünkü yayınlandığı andan bir gün sonra veriler eskiyecektir. Ayrıca bu bilgilere en güncel haliyle sitenin diğer alanlarından ulaşabilirsiniz. Ancak 2017 yılı sonunda 600 şube ve 8000 çalışanlık büyük bir evlere servis pizza şirketi olmayı hedeflediğimizi söyleyebiliriz.
Domino's için iş ortaklığı oldukça önemli bir kavram. Dünyada franchising sistemi ile yaygınlaşan Domino's, Türkiye'de de aynı prensiple büyümüş ve yaygınlaşmış, çok sayıda müteşebbise kendi çalışma sistematiğini aktararak işlerini kurma konusunda destek vermiştir. Domino's Franchise'ı olmak sadece sermaye yatırımı yapmak değildir. Tüm Franchise'larımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar Domino's standartlarını sağlayabilmek amacıyla sistem tarafından etkin olarak destek görür, yetiştirilir ve geliştirilirler.dominos pizza telefon,dominos pizza şubeleri,dominos pizza çeşitleri,dominos pizza ankara şubeleri,dominos pizza denizli,dominos pizza kayseri,dominos pizza adana,,dominos pizza kampanya,dominos pizza şikayet


Kaliteli ürünlerimiz kadar bunları sunan çalışanlarımızın kalitesi de bizler için oldukça önemlidir. Güncel insan kaynakları seçim tekniklerini kullanarak işe alınan çalışanlarımız hem mevcut işlerini daha iyi yapmaları konusunda hem de ileriye dönük kariyer gelişimi anlamında sürekli eğitimden geçerler. Eğitimde her çalışan fırsat eşitliğine sahiptir ve kişisel gelişimi konusunda desteklenir. Domino's geniş kariyer haritasıyla çalışanlara eşsiz fırsatlar sunabilir. Kariyer yolculuğu, öğrenci iken çalışmayla başlayıp, şirkette yükseldikten sonra kendi Domino's şubesini açarak Franchise olmaya kadar uzanabilir. Burada çalışandan beklenen tek şey samimiyet, güvenilirlik, hedef odaklılık ve kendini gerçekleştirme bilincidir.


Bu numara İle dominos pizza 3,sünger pizza müşteri,dominos pizza yok,domino's pizza 30 dakika,dominos pizza müşteri hizmetleri numarası,dominos pizza müşteri hizmetleri tel,dominos pizza şubeleri gibi sorularınıza Cevap Bulabilirsiniz..


Üretim Yerleri
Gebze Commissary

Telefon : (262) 600 00 57
Adres : Barış Mah. 1805/3 sokak No:18 Gebze/Kocaeli
İzmir Commissary

Telefon : (232) 853 24 19
Adres : Sarbek Sanayii Sitesi No:5 Torbalı/İzmir
Ankara Commissary

Telefon : (312) 815 20 36
Adres : Keresteciler Sanayii Sitesi 1. Cadde No:77 Saray, Kazan/Ankara


Benzer Yazılar

Dominos Pizza Sipariş Hattı Çağrı Merkezi Telefon Numarası
4/ 5
Oleh