24 Şubat 2013 Pazar

Data Grup Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Mecidiye Mah.Katip Salih Sok. No:37 Koşuyolu-Kadıköy / İstanbul 34718
T: +90 216 339 3915
F: +90 216 339 0438
E-Mail : data@datagrup.com.tr
Data Grup Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bilişim teknolojilerinin her alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren Datagrup, 2001 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projeler ve kalifiye mühendislik, satış ve yönetim kadrosu ile bilişim sektöründe sistem integratör anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.
Datagrup, baş döndüren teknoloji dünyasında Türkiye'de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliği kazanmıştır. Ses, veri, video, mobil iletişim teknolojilerini ve Internet çözümlerini geniş ürün portföyü ve alanlarında uzman kardeş şirketleri ile birlikte tek elden sağlayan Datagrup, "koşulsuz müşteri memnuniyetini" kendisine ilke edinmiştir. Iş süreçlerini tanımlayarak firma içi e-işplatformunu oluşturmuş ve müşteri ilişkileri yönetimi programını hayata geçirmiştir.
Datagrup; satış, satın alma, teknik servis, depolama, saklama ve sevkıyat operasyonlarını etkinlikle ve kolaylıkla gerçekleştirmektedir. "e-iş" platformunun ve müşteri ilişkileri yönetimi programının doğal sonucu olarak Datagrup, Hollanda sertifikasyon kuruluşu Det Norske Veritas-DNV ile başlattığı sertifikasyon çalışmalarını kuruluşundan itibaren yalnızca 14 ay sonra tamamlayarak 2002 yılı içinde ISO 9001:2000 belgesini almıştır. Yalnızca müşteri memnuniyetini değil aynı zamanda çalışanlarının mutluluğunu da birincil hedefleri arasında gören Datagrup, sosyal olanaklar ve eğitim imkanları ile çalışanlarının bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmaktadır.
Bilişim teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Datagrup bilişiminbüyüleyici dünyasını keşfetmeyi ve takip etmeyi; yaygın satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projeler tasarlayıp sunmayı ve gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
Biz; bilgiye, müşteri memnuniyetine ve tek elden toplam çözüme inanıyoruz.
Empati ile yakalanan başarı
Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerine iş süreçlerini kolaylaştıracak ve başarılarına katkı sağlayacak bilişim çözümleri sunan ve gerçekleştiren Datagrup, müşterilerinin yerine kendini koyarak empati yaratmaktadır. Müşterilerini en iyi şekilde anlama azmini göstererek ihtiyaçları olan çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmak ve aktarmak için sürekli kendini yenilemektedir.
Kazanan takım olmak
Başarıyı ve yüksek müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen Datagrup, kendisiyle aynı öncelikleri benimseyen ve bu doğrultuda gereken her türlü özveriyi göstererek çalışan bir ekip yaratmıştır. Takım ruhunu çalışanlarına en iyi şekilde aşılamış ve attığı her adımda bu bilinci taşıyan insanlarla çalışmanın başarının en önemli parçası olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.
Müşterileri ekibe dahil etmek
Datagrup, hizmet verdiği her müşteriyi ekibinin bir parçası olarak gördüğü kadar, kendini de hizmet verdiği şirketin bir parçası olarak görmektedir.
Her zaman en iyi olanı başarmak
Optimum projelendirme, yaygın servis ağı, 365 gün 24 saat teknik destek, uzman mühendis kadrosu ve uçtan uca anahtar teslimi projeler...Benzer Yazılar

Data Grup Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh