22 Şubat 2013 Cuma

Çiçeksepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çiçeksepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 00 79


1. Sipariş vermek için

2. Siparişinizin durumunu öğrenmek için
3. Müşteri temsilcisine bağlanmak için
4. Kurumsal satış için
Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

http://www.ciceksepeti.com

ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.

Ticaret Sicil Numarası: 745898
E-mail: 

Çiçek Sepeti Adres ve Müşteri Hizmetleri:
Eski Büyükdere Cad. Özcan Sok. No:2 C Blok Kat 2 34416
4.Levent / İstanbul
Tel: 444 00 79
Tel : 0850 222 00 79
Fax: (212) 269 24 00

Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılamak, kaliteli hizmet vererek sektördeki başarımızı devam ettirmek temel hedefimizdir.

%100 müşteri memnuniyet politikamız gereği müşterilerimizin tüm soru,sorunları ve yorumları bizim için oldukça önemli ve değerlidir.Hizmetlerimiz ile ilgili soru öneri , şikayet ya da memnuniyetinizi bile iletebilirsiniz.Tüm yorumlarınız değerlendirmeye alınarak en hızlı şekilde tarafına geri dönüş yapılacaktır.

Ciceksepeti.com Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayabilir veya çiçek sepeti adres bilgilerimize ulaşabilir yada e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişime Yol Ücreti Dahil mi?
Şehir merkezlerine yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.


Siparişlerim hangi saatlerde teslim edilir?

Aynı gün içerisinde 09:00 - 13:30, 09:00 - 18:00, 12:30 - 18:00 ve 18:00 - 22:30 saat dilimleri arasında teslimat yapılan iller:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Aydın,Afyon, Muğla, Denizli, Edirne, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kuşadası, Bodrum, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Uşak, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon

Aynı gün içerisinde 09:00 - 18:00 saat dilimi arasında teslimat yapılan iller:
Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Ardahan, Artvin, Bartın,Bolu, Balıkesir,Çorum, Düzce, Elazığ, Erzurum, Isparta, Gümüşhane,Çanakkale, Hakkari, Erzurum, Kırıkkale, Kırklareli, Yalova, Sinop, Kastamonu, Amasya, Antalya, Isparta, K.Maraş, Karabük, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Zonguldak, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Burdur, Erzincan, Iğdır, Karaman, Kars, Kırşehir, Mardin, Muş, Niğde, Osmaniye, Siirt, Şırnak, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat.

Belirtilen saatler sonrasında da vereceğiniz siparişinizin aynı gün içerisinde teslim edilebilirliği hakkında 444 00 79 numaralı hattımızdan bize ulaşarak Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Siparişimin gönderim durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile iletilen sipariş numaranızla, gerek sitemizdeki sipariş takip sayfasından, gerekse 444 00 79' u arayarak siparişinizi takip edebilirsiniz


Sipariş bilgilerimi nasıl gizleyebilirim?

Siparişinizi oluşturma aşamasında kart mesajı alanında yer alan “Kartta ismim görünmesin” seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde sipariş bilgileriniz alıcıya ulaşmaz.


Çiçeğimin teslimatı SMS ile bildirilecek mi?

Siparişlerin teslimat bilgilerinin SMS ve E-mail yoluyla bildiriminin yapıldığı iller;
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Adana, Aydın, Muğla, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kuşadası, Ordu, Zonguldak, Giresun, İskenderun, Isparta, K.Maraş, Kırklareli, Kırıkkale, Uşak, Balıkesir, Düzce, Denizli, Erzurum, Bodrum, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Uşak, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Rize

Siparişlerin teslimat bilgilerinin en geç gün sonunda e-mail yoluyla bildiriminin yapıldığı iller;
Adıyaman, Ağrı, Amasya, Aksaray, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Burdur, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Iğdır, Hakkari,Kastamonu, Sinop, Karaman, Kars, Kırşehir, Mardin, Muş, Niğde, Osmaniye, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa, Sivas, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat, Karabük, Kütahya, Malatya, Elazığ, Yalova

Siparişinizin durumunu sitemizde Sipariş Takibi sayfasından takip edebilirsiniz.


QR Code Nedir?

Mobil cihaz kameraları tarafından okutulabilen iki boyutlu bir barkod türüdür. QR Code içerisinde yer alan içerik, akıllı telefonlar gibi mobil cihazların kameraları ile çözümlenir. QR Code çözümlemesi için mobil cihazda bir QR Code okuyucu kurulu olması gerekir. CicekSepeti.com üzerinden vereceğiniz çiçek ve hediye siparişlerinde, sevdiklerinize mesajınızı QR Code ile iletebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Çiçeksepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh