16 Şubat 2013 Cumartesi

Bizim Menkul Değerler Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bizim Menkul Değerler  Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 1 263

Bizim Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürlük

İnönü Cad. Kanarya Sk. No:25 Kat:4 Yenisahra, ATAŞEHİR - İSTANBUL
Telefon: (216) 547 13 00    Faks:(216) 547 13 99
Emir Hattı: 444 1 263


Bizim Menkul Değerler Hakkında

Bizim Menkul Değerler, sermaye piyasalarında danışmanlık ve aracılık hizmetlerini vermek ve etkin varlık yönetimi amacıyla, 2003 yılından itibaren aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Boydak Holding’in sahip olduğu güçlü sermaye yapısı ile sektörün ilklerine öncülük etmektedir. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ile, sermayenin tabana yayılmasına ve etkin bir sermaye piyasasının oluşmasına katkıda bulunmayı hedefleyen Bizim Menkul Değerler, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda aracılık, fon yönetimi ve kurumsal finansman konularında hizmet vermektedir.

Bizim Menkul Değerler, yurt içi piyasalarda yatırımcılara hızlı, güvenli ve etkin işlem olanağı sunarak hisse senedi, vadeli işlem, sabit getirili menkul kıymet ve para piyasalarındaki gelişmeleri doğru, tarafsız ve hızlı biçimde müşterilerine iletirken, aracılık hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Bizim Menkul Değerler uzman kadrosunun oluşturduğu fonlar, Portföy Yönetimi kadrosunun belirlediği stratejiler çerçevesinde, genel ekonomi ve piyasa şartları günlük bazda değerlendirilerek yönetilmektedir. Altın ve Enerji Fonu ve İnşaat Sektör Fonu ile Türkiye’nin ilklerine imza atan Bizim Menkul Değerler, DJIM Borsa Yatırım Fonu ile de hem Türkiye’de hem de Dünya’da ilk ve tek olmuştur.

Şirketin Kurumsal Finansman Bölümü ise; birincil ve ikincil halka arz, şirket evlilikleri-alımları, proje finansmanı ve şirket yapılandırma hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.bizim menkul değerler telefon,bizim menkul değerler ekşi,bizim menkul değerler kimin,bizim menkul değerler

 şubeleri,bizim menkul değerler ana sayfa,bizim menkul değerler kombassan,borsa gündem  Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Benzer Yazılar

Bizim Menkul Değerler Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh