25 Şubat 2013 Pazartesi

Balerin.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon NumarasıBalerin.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Balerin Kozmetik Ticaret A.Ş

Merter Meridyen İş Merkezi B9
Merter İSTANBUL
Telefon: +90 212 640 25 10
Faks: +90 212 640 42 20
Mail: info@balerin.com


HAKKIMIZDA

Merkezi İstanbul’da bulunan ve ortakları arasında Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmaları ve yatırımcılarının bulunduğu Balerin.com 2010 yılının Kasım ayında kurulmuştur.Kısa bir süre içinde Türkiye’nin lider online kozmetik mağazası durumuna gelen Balerin.com, dünyaca ünlü kozmetik markalarının orijinal ürünlerini müşterilerine sunar.

Müşteri memnuniyeti, internette rahat ve güvenli alışveriş kolaylığı ve en uygun fiyatları müşterilerine sunmayı amaç edinmiş olan Balerin.com’dahepsi orijinal 10,000 ceşit kozmetik ürünü bulunmaktadır ve ürün sayısı siz müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda sürekli artmaktadır.

Diğer online alışveriş sitelerinde olduğu gibi alışveriş yapmak için üye olmanın gerekli olmadığı Balerin.com, kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme gibi farklı ödeme olanakları ile kolay bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Neden biz?
100 % orijinal ürünler
10,000 çeşit kozmetik ürünü
Uygun fiyatlar
Konusunda uzman müşteri temsilcileri

Sattığınız tüm ürünler orijinal mi?
Orjinal ürünlerin dışında hiçbir ürün internet mağazamızda asla satılmaz.
 İnternet mağazanızda olmayan bir ürünü bulmanız mümkün mü?
Mümkün.  Eğer daha önce satın aldığınız ürünü bulamıyorsanız çok büyük olasılıkla stokları tükenmiştir. Normal olarak ürünleri en geç bir hafta içerisinde yeniliyoruz. Bu nedenle lütfen sitemizi kontrol etmeye devam edin. Eğer bir hafta içerisinde aradığınız ürün listelerimizde çıkmazsa lütfen bizimle info@balerin.com adresinden temasa geçiniz. Size yeni ürün stokunun ne zaman mevcut olacağı hakkında bilgi verebiliriz. Bunların dışında sitemizde görememiş olmanıza rağmen satın almak isteyeceğiniz ürünleri de bizden mail yoluyla talep edebilirsiniz. Tedarik edilip edilemeyeceği hakkında size geri bildirim yapılacaktır.

Benim cildim A tipinde, B özelliklerine ve C problemlerine sahip. Cildim için en uygun ürün nedir?
İnternet mağazamızın en önemli özelliği tüm ana markaların ürünlerini her zaman kampanyalı fiyatlarla alabilmenizi sağlayacak tedarik altyapısına sahip olmasıdır. Mağaza maliyetlerini ve dolayısıyla ürün fiyatlarını minimize edebilmek adına uzmanlık gerektiren sorularınıza geniş açıklamalar sunabilecek bir cilt veya renk uzmanı çalıştırmıyoruz. Bu tür sorularınız için başka uzmanlara başvurmanızı ve kampanyalı fiyatlar ile bizden alışverişe devam etmenizi öneririz.

Fiyat sütunu ve Kampanyalı Fiyat sütunu ne anlama geliyor?
Fiyat sütununda bulunan fiyatlar, ürünlerin kampanyalı olmayan indirimli fiyatlarını gösterir. Kampanyalı Fiyat sütunundaki fiyatlar da ürünlerin belirli bir stok miktarı için tanımlanmış kampanyalı fiyatlarını gösterir. İnternet mağazamızdan yaptığınız alışverişleriniz için Kampanyalı Fiyat sütunundaki avantajlı fiyatlar üzerinden ödeme yaparsınız.

Siparişimi teslim almam ne kadar sürer?
Vermiş olduğunuz siparişteki ürünlerin stok durumuna gore, siparişlerin büyük bir bölümü aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Haftasonu verdiğiniz siparişler ise Pazartesi kargoya verilir ve seçmiş olduğunuz kargo şirketinin standart teslimat süreleri içerisinde teslim almanız sağlanır. Siparişlerinizin teslimat süresi kargoya verildikten sonra genellikle 24 saati geçmemektedir.

“Aynı Gün Kargo” ibaresi olan ürünler ne zaman kargoya verilir?
“Aynı Gün Kargo” ibaresi olan ürünlere ait siparişler, eğer siparişinizde bu ibare yer almayan başka ürünler yok ise, hafta içi saat 15:00, Cumartesi ise saat 11:00’e kadar verildiği taktirde aynı gün kargoya verilecektir. Bu saatten sonra ve Pazar günü verilen siparişler ise bir sonraki gün kargoya verilecektir.“Aynı Gün Kargo” ibaresi olan ürün veya ürünlerin dışında siparişinizde eğer başka ürünler de var ise stok durumunu 0212 640 25 10 no’lu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredi kartım yok, başka şekilde ödeme yapabilir miyim? Teslimatta ödeme olabilir mi?
Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı dışında Banka Havalesi, Posta Çeki veya Teslimatta Ödeme seçeneği ile de yapabilirsiniz. Alışveriş Sepetinizde bu seçeneklerden hangisini kullanmak isterseniz onu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Banka Havalesi ve Posta Çeki yolları ile sipariş verdiğinizde zamanında teslim alabilmek için ödeme dekontunu bize mail ya da fax yoluyla iletmeniz gerekmektedir. Aksi hallerde siparişinizin sevk edilmesinde gecikme olabilir.

Sanal Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir miyim?
Evet yapabilirsiniz. Siparişinizin ödemesini sanal kart ile yapmadan önce yeterli limitin tanımlı olduğunu kontrol etmenizi öneririz.

Paket Teslimi Sırasında Herhangi Bir Ücret Ödeyecek miyim?
Hayır, ürünlerin teslimi için sipariş sonrası herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Eğer aldığım üründen memnun kalmazsam ne olur?
Teslim aldığınız ürün ile ilgili herhangi bir problem teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde bize bildirilmelidir. Herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız takdirde iade edebilirsiniz. Ürünler alındığı şekliyle orijinal haliyle teslim edilmelidir. İnternet mağazamız ürünlerin kullanımı açısından daha önce kullanmış ve denemiş olan müşterilerimize satışı hedeflemektedir. Eğer yanlış bir ürünü sipariş ettiğinize inanıyorsanız yine de ürünü açmadığınız ve kullanmadığınız takdirde iade edebilirsiniz. Eğer teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar söz konusu ise ürününüzü iade edebilir, değiştirebilir veya paranızı geri alabilirsiniz. Lütfen ürün iadesi için öncelikle info@balerin.com adresinden sipariş departmanımızla bağlantıya geçiniz. Sizi iadenizi nereye ve nasıl göndereceğinizi ve paranızı nasıl iade alacağınız konusunda bilgilendireceğiz. İade için ödenen kargo masrafı eğer üründe hasar, kırılma ve yanlış gönderim varsa tarafımızdan karşılanır. Yanlış ürün satın alımlarınızda kargo masrafı müşteri tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Bilgilerim Balerin.com`da Saklanıyor mu?
Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle Balerin.com bilgisayarlarında saklanmaz. Eğer herhangi bir nedenle ikinci defa kontrol edilecekse, gönderdiğiniz bilgiler banka aracılığı ile kontrol edilir.

Paylaştığım bilgiler güvende mi?
Evet! Sipariş verirken paylaştığınız tüm bilgiler, siparişinizi işleme alabilmemiz ve Balerin.com `daki en son kampanyalardan sizi haberdar edebilmemiz için gereklidir. Tüm bilgilerinizi güvenli bir şekilde muhafaza etmek için en son teknoloji olan SSL şifreleme (128 bit) sistemini kullanıyoruz.

Benzer Yazılar

Balerin.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh