21 Şubat 2013 Perşembe

Avon Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Avon Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Avon ürünlerini satın almak için

0 800 2114480/81

Merkez Ofis

0 212 4731111


1. Temsilci, takım öncüsü veya bölge sorumlusu iseniz
2. Ürün danışma hattı için
3. Temsilci olmak için bilgi almak istiyorsanız
4. Avon müşterisi iseniz
AVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mahallesi, Atatürk Bulvarı No.110 (34306)  Başakşehir / İstanbul
Telefon: (0212) 473 11 00
Faks: (0212) 473 11 99
 
Müşteri İletişim Merkezi:
Telefon: (0212) 473 11 11
Faks: (0212) 473 12 12
Çalışma saatleri, hafta içi hergün 08:00 - 20:00
 
Ücretsiz Danışma Hattı:
Telefon: 0 800 211 44 80
 
 
* Müşteri veya Satış Temsilcisi olmak için lütfen Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayınız.
 
* Avon Satış Temsilcisi iseniz, her türlü konuda bilgi ve yardım almak için Müşteri İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Merkezi New York'ta olan ve "Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak" vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur.

Avon, Türkiye pazarında Eczacıbaşı Grubu ile ortak olarak Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında 1993 yılında faaliyete başlamış ve 2003 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. 2003 yılından bu yana ise %100 Avon Kuruluşu olarak faaliyete devam etmektedir.  
%100 Avon Şirketi olarak faaliyet göstermeye başladığı tarihten bugüne kadar Avon, Türkiye Aktif Bağımsız Girişimci Satışı ve şirket gelirinde güçlü iki haneli büyümeler elde etmektedir. Bu büyüme rakamlarının bir  sonucu olarak, Türkiye'de Avon kısa süre içinde doğrudan satış sektöründe açık arayla pazar lideri olmuştur. Bugün Avon, Türkiye’de toplam kozmetik pazarında pazar lideri, özellikle parfüm ve makyaj kategorilerinde ise açık ara pazar lideridir. Avon Türkiye, Avon dünyasında da en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almaktadır. Avon Türkiye önemli ölçüde büyüme potansiyeli olan bir şirket olarak değerlendirildiğinden, farklı bir çok yatırım planlanmış olup, bu yatırımlar zamanı geldiğinde uygulanmaktadır. Yatırımlar ilk olarak müşterilerine cazip tüketici önerileri yaratmak amaçlı gerçekleşmiştir. Ürün yelpazesi genişletilerek ve Avon Kataloglarında daha rekabetçi fiyatlarda ürünleri içeren daha fazla sayfaya yer verilerek yatırım yapılmıştır. Son zamanlarda reklamlara ve Örnek Ürünlere yatırım yaparak Avon marka imajını yaratma çalışmalarımız devam etmektedir. Avon Türkiye güzellik pazarında daha hızlı büyümektedir. Bu güçlü büyümeyi desteklemek amacıyla operasyonel alt yapımıza yatırım gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu yatırımların her biri, bağımsız girişimcilerimize ve müşterilerimize daha iyi hizmet vererek ve bağımsız girişimcilerimizin harcadıkları çaba oranında yarar elde edebilmelerini sağlayarak, gerçekleştirdiğimiz büyümeyi desteklemek amacıyla yapılmıştır.

Kalite ve Güvenilirlik

Avon Ürünleri Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde uzun yıllardır satılmaktadır. Avon Kozmetik, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır. Kozmetik kategorisinde yer alan ürünlerimiz Avrupa Birliği’nde yürürlükte olan Kozmetik Yönetmelik ve eklerine uygun olarak üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca ülkemizde geçerli olan 23.05.05/25823 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Türkiye Kozmetik Yönetmeliği'nce uygun bulunan bileşenler ile uygun limitlerde formüle edilmektedir. Tüm ürünlerimiz sıkı güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır.

 

Tüketicilerin, ürünleri doğru kullanabilmeleri için gerekli kullanım bilgilerinin ambalaj üzerinde Türkçe dilinde verilmesi gerekmektedir. Avon Kozmetik, Tüketicinin bilgilendirilmesi konusunda son derece hassas bir politika izlemekte olup, gerekli kullanım bilgileri ve uyarılar ürünlerimizin üzerinde Türkçe dilinde verilmekte ve tüketicimize ulaştırılmaktadır.

Tüketicilerin bilinçlendirilmesi ve doğru ürün seçimi yapabilmeleri için,  çeşitli illerde belirli bir plana bağlı olarak düzenlenen ve duyuruları önceden yapılan Ürün Eğitimleri ile kullanıcılarımızın bilinç düzeyi artırılmaktadır.

Avon Kozmetik, Tüketicilerimizin ürünlerimizi herhangi bir nedenle iade etmek istemesi halinde, ürünün satın alma tarihi itibariyle yaklaşık 90 günlük bir süre zarfında, Temsilcilerimiz aracılığı ile hiçbir neden göstermeksizin iade hakkına sahip oldukları bir prosedür izlemektedir. Bu durum, Tüketiciyi Koruma Kanunu ile verilen süreden çok daha uzun bir süredir ve amacımız,Tüketicilerimizin iade işlemi yapmak istemeleri halinde herhangi bir problem yaşamadan sorunlarını giderebilecekleri bir alışveriş ortamı sağlamaktadır.

Bunun yanısıra, ürün gamımız içinde bulunan aksesuar kategorisindeki ürünler,  örneğin saatler için prosedürlerin gerektirdiği şekilde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca onaylı Garanti Belgesi alınmakta ve tüketicilerimizin kullanım sonrasında oluşabilecek tüm talepleri uygun olarak yerine getirilmektedir.

Avon %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm şikayetleri Avon’un Bölgesel Prosedürü ile yönetilmektedir. Bu prosedür, kendi iç politikalarımıza adapte edilmiştir ve hassasiyetle takip edilmektedir.

Herhangi bir tüketicimizin bir ürünle ilgili bilgi almak istemesi yada herhangi bir talebini dile getirmek istemesi halinde direkt olarak (0212) 473 11 11 numaralı Ürün Danışma Hattımızı arayarak bilgi alma imkanı bulunmaktadır.

Şikayet niteliğinde bir talep geldiğinde, bu talep prosedür dahilinde kayda alınmakta ve talepler Uzman personel tarafından yönetilmekte olup, tüketicilerimizin problemleri %100 memnuniyet ilkesine göre çözülmektedir.

Avon Kozmetik olarak ürünlerimizin satışa sunumu sonrasında oluşan ambalaj atıklarının yönetilmesi ile ilgili olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yönetmelikleri doğrultusunda hareket edilmektedir. Ambalajların toplanması ve geri kazanımı ile ilgili tüm sorumluluklarımız ÇEVKO’ya devredilmiştir ve bu kanal vasıtası ile yerine getirilmektedir.

Şirketimiz aynı zamanda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri  Derneği ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği, Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Meclisi, Doğrudan Satış Derneği, YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği üyesidir. Bu organizasyonlar içinde şirketimiz aktif olarak temsil edilmektedir.avon müşteri hizmetleri numarasi,avon müşteri hizmetleri tel no,avon müşteri hizmetleri iletişim,avon iletişim
avon temsilci,oriflame,avon şikayet,avon müşteri temsilci girişi


Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Tüm dünyada milyonlarca kadın Avon ürünlerini kullanıyor ve Avon ürünlerinin değişmeyen kalitesine her gün şahit oluyor. Avon kendini mükemmeliyete adamış bir firmadır. Öyle ki Avon ismi güvenilirliğin ve dürüstlüğün yüksek standartlarını yansıtmaktadır. Avon'un araştırma ve geliştirme ekibi tüm ana bilim alanlarında uzman kişiler tarafından oluşturulmuştur. Avon, araştırma ekibi dışında dünyaca ünlü bilim adamlarıyla da ortaklaşa çalışmaktadır. Biz Avon olarak ürün kalitesinin ve güvenilirliğinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Sattığımız ürünlerin yüksek standartlarının laboratuar testleriyle sağlanmasına çalışıyoruz. Ürünlerimizin tümü çevreyle dosttur ve hayvanlar üzerinde test edilmezler. Ambalajların tümü dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir ve hiçbirisi çevreye zarar vermezler.

Sipariş ettiğiniz her ürünün arkasında dünyaca ünlü Avon Memnuniyet Garantisi vardır. Bu garanti 1886 yılından beri işimizin temel taşıdır. Amacımız, bütün müşterilerimizin Avon ürünlerinden tam anlamıyla memnun kalmalarıdır. Avon, kurulduğu günden bu yana Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmakta ve müşterilerimizin memnun kalmadığı tüm ürünler iade alınmaktadır


avon hakkında bilgi,avon temsilci girişi,avon sitesi,avon uluslararası,avon telefon numarası,avon müşteri hizmetleri,avon iletişim

Benzer Yazılar

Avon Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh

1 yorum:

28 Kasım 2017 11:25 delete

Iyi gunler Avon katalogundan aldigim pur blanca setinde pur blanca deodorantin yerine rolonundan gonderilmis ustelik deodoranti istiyorsam ek ucret edemem gerekiyormus beni hayal kirikligina ugratti avon

Reply
avatar