22 Şubat 2013 Cuma

Alaçam Su Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Alaçam Su Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4446606

1. Siparişiniz için
2. Yeni abone olmak için
3. Müşteri temsilcimize bağlanmak için Tuşlayın

Alaçam Müşteri Hizmetleri; kapasitesi, yetenekleri ve hızla gelişen kadrosuyla, müşterilerden gelen öneri ve şikayetleri değerlendirmek amacıyla haftanın 6 günü 08.00 - 20.00, Pazar günleri ise 10.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İlgili departmanlara veri akışı sağlayarak ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirebilmek, tüketicileri suyun faydaları hakkında bilgilendirmek, müşteriler ve dağıtım kanalları arasında bir köprü görevi üstlenerek sistemde sinerji yaratmak, ekip ruhunu korumak ve çalışanların geliştirilebilecek yönlerine odaklanan eğitimler planlamak Müşteri Hizmetleri kadrosunun bir takım olarak ortaya koyduğu hedeflerden bazıları olarak karşımıza çıkıyor.

Genç ve dinamik bir ekipten oluşan Müşteri Hizmetleri kadrosu, şirketin diğer bölümlerinde de değerlendirilebilecek bir katma değer yaratıyor. Ürün, hizmet özellikleri ve müşteri memnuniyeti konusunda eğitimli Müşteri Temsicileri, performansları yönünde değerlendirilip, kariyer yollarında şirket içi çeşitli alanlarda uzmanlaşarak devam edebiliyor.
Su sektöründeki tecrübemiz ve tüketici tercihleri konusundaki birikimlerimiz ile Uludağ'ın eteklerinden gelen Alaçam'ı damak tadınıza uygun lezzette sizlere sunuyoruz.
Uygun fiyat politikasıyla Alaçam markası, sağlık ve kaliteden ödün vermeden siz değerli tüketicilere ulaştırılmaktadır.
Yeryüzüne doğal olarak kendiliğinden çıkan Alaçam, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Isıya ve darbelere karşı dayanıklı olan güvenli ve steril ambalajında sizlere ücretsiz servisimizle ulaşır. Ambalajı, suyunuzun ilk günkü tazeliğiyle korumasını sağlar.
Yeni, tertemiz şişesinde Alaçam kalitesini deneyebilmek için hemen arayın, sağlıklı ve lezzetli ürünümüzü en kısa sürede size ulaştıralım.

Benzer Yazılar

Alaçam Su Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
4/ 5
Oleh