10 Şubat 2013 Pazar

Aegon Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Aegon Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tklayınız.

4440312

Aegon Müşteri İlişkileri Merkezi: 444 0 312 - 0850 222 0 312 
Faks: 0212 291 06 22/23 
Adres: Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş Abide-i Hürriyet Cad. Bolkan Center No:211 K:2-3 Şişli - İstanbul 
Web: www.aegon.com.tr 
E-Posta: info@aegon.com.tr


AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş. den sahip olduğunuz ürünlerinize ait detaylara aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  
AEGON Online bölümü güvenlik nedenleri ile aegon.com.tr 'den ayrı bir noktadan hizmet vermektedir.  En güncel teknoloji kullanılarak hazırlanan SSL sertifikasına sahip sitemize ilk erişiminizde tarayıcınıza bağlı olarak bu bölüme dair sertifikayı yüklemeniz istenebilir.
Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür.
SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.  
Hesabınıza ulaşmak için lütfen tıklayınız.

aegon emeklilik hakkında forum,aegon emeklilik hesabım,aegon emeklilik iletişim,aegon emeklilik ve hayat a.ş. sigorta,aegon emeklilik telefon,aegon emeklilik maaşları,aegon emeklilik şikayet,aegon emeklilik genel müdürlük Gibi Konularada Bilgi alabileceginiz Numara

Benzer Yazılar

Aegon Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası
4/ 5
Oleh